800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY BESNA

Klidné letovisko oblíbené pro své čisté moře a mnoho malých zátok. Park přírody Vranské jezero je pouze 1 km vzdálený, a proto je vhodným výchozím místem pro sportovce, především pro cyklisty, kteří mohou využít četné cyklostezky okolo jezera.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

klidné letovisko oblíbené pro své čisté moře a mnoho malých zátok. Park přírody Vranské jezero je pouze 1 km vzdálený, a proto je vhodným výchozím místem pro sportovce, především pro cyklisty, kteří mohou využít četné cyklostezky okolo jezera. Vzdálenost cca 280 m k oblázkové pláži.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. en., závěrečný úklid, povlečení, TV, AC, parkování před domem pro 2 os. auta a další parkování cca 100 m od domu. Pobyt domácích mazlíčků není povolen.

Ubytování

1. patro: 2x apt. pro 2-4 os. - ložnice s manželským lůžkem, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna se sprchou a WC, klimatizace. 2. patro:  2x apt. pro 4-6 os. - 2 ložnice s manželským lůžkem, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna se sprchou a WC, klimatizace.

Náš názor

Výhodná poloha pro rodiny, které kromě koupání vyhledávají i aktivní dovolenou na kole na cyklostezkách kolem Vranského jezera.

Počasí

Dalmácie severní

21°C Polojasno

×