800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY DUBRAVKO

Apartmánový dům Dubravko je situován ve svahu nad zátokou, od centra je vzdálen cca 200 m, od pláže cca 100 m. V centru vesničky se nachází samoobsluha a několik kaváren a restaurací.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmánový dům Dubravko je situován ve svahu nad zátokou, od centra je vzdálen cca 200 m, od pláže cca 100 m. V centru vesničky se nachází samoobsluha a několik kaváren a restaurací. Cca 100 m od oblázkové pláže.

Vybavení

pronájem apt. se zařízenou kuchyňkou, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, parkovací místo u domu pro 1 os. auto/apt.

Ubytování

kapacita domu jsou 4 apt. pro 4–5 os.: 1. patro – 2 ložnice (jedna manžel. lůžko a druhá 2 postele), kuchyně s jídelním koutem, koupelna s WC, veliký balkon. 2. patro – apt. pro 4 os., dvě 2lůžkové ložnice, vybavená kuchyň, možnost přistýlky, koupelna s WC, veliký balkon s výhledem na moře. 3. patro – 2 apt. pro 4 os. – ložnice s manžel. lůžkem, druhá ložnice se 2 lůžky, kuchyně, koupelna s WC. Apt. mají dohromady veliký balkon s výhledem na moře.

Náš názor

Pro klienty, kteří vyhledávají odpočinek na krásných plážích u průzračného moře a ničím nerušenou dovolenou na romantickém, tichém a klidném místě.

Služby za poplatek

přihlášení v CK – 1 EUR/os. – splatné v místě, domácí zvířata, vodní sporty na pláži.

Počasí

Dalmácie severní

15°C Slabý déšť

×