800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA ANTONIO

Spokojeni zde budou všichni, kteří dávají přednost poklidnému letovisku vhodnému pro rodinnou dovolenou a přírodním kamenitým plážím s průzračnou čistou vodou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

zcela nové a moderně zařízené apartmány se nacházejí v mírném svahu klidnějšího letoviska Drage, které se nachází nedaleko Pakoštane. Vzdálenost do centra je cca 300 m.

Vybavení

pronájem apartmánu s vybaveným kuchyňským koutem, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid a parkoviště ve dvoře domu pro 1 os. auto/apt., gril.

Služby za poplatek

kotviště pro loď, klimatizace 5 EUR/den – splatné na místě, domácí mazlíčci.

Ubytování

přízemí: apt. pro 4–6 osob s posezením před apartmánem, veliká obytná místnost s kuchyň. koutem, gauč vhodný pro 2 dosp. osoby, ložnice s manžel. lůžkem a druhým gaučem vhodným pro 1 dosp. osobu nebo 2 děti, koupelna se sprchovým koutem a WC, SAT/TV, klimatizace. 2. patro: 2 apartmány pro 4–6 osob: společná prostorná terasa, v obytné místnosti 2 gauče vhodné maximálně pro 3 dosp. osoby nebo 4 děti, kuchyň. kout, ložnice s manžel. lůžkem, koupelna se sprchovým koutem a WC, SAT/TV, klimatizace.

Pláž

cca 270 m od oblázkové pláže s betonovými platy, v okolí se nacházejí přírodní kamenité pláže

Náš názor

Spokojeni zde budou všichni, kteří dávají přednost poklidnému letovisku vhodnému pro rodinnou dovolenou a přírodním kamenitým plážím s průzračnou čistou vodou.

Počasí

Dalmácie severní

16°C Jasno

×