800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA KIKO

Menší vesnička Drage je ideálním místem pro klienty, kteří nemají rádi přeplněná střediska, nebo třeba ocení možnosti jízdy na kole okolo Vranského jezera.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v zátoce zvané "Ducana" v okolí plné zeleně v zóně víkendových domků a menšího soukromého kempu se nachází villa Kiko. Vesnička Drage je menší osada s vlastními obchody a restauracemi přímo v blízkosti parku kolem Vranského jezera a je vhodná pro ty, kteří hledají klidné středisko.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, SAT/TV, parkoviště na dvoře, gril k dispozici. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži.

Ubytování

1. patro: 2 studia pro 2–3 os. – manžel. lůžko a křeslo na rozkl., kuchyň. a jídelní kout, koupelna s WC, balkon. 2 apt. pro 4 os. – ložnice s manž. lůžkem, obývací pokoj s rozkl. gaučem pro 2 os., kuchyň. a jíd. kout, koupelna s WC, balkon. 2. patro: stejné jako 1. patro. 3. patro: apt. pro 4 os. – jako v 1. patře. apt. pro 5 os. – ložnice s manžel. lůžkem, obývací pokoj se 2 gauči, koupelna s WC, balkon. Apt. pro 6 os. – pokoj se 3 postelemi, pokoj s 2lůžkem a obývací pokoj s rozkl. gaučem, kuchyň. s jíd. koutem, koupelna s WC, terasa. V roce 2013 NOVĚ - možnost použití klimatizace v ubyt. jednotkách na 2. patře za příplatek splatný v místě (konkr. v typech S2P1 - 6 EUR/den, A5 a A6 - 10 EUR/den). V ostatních ubyt. jednotkách k dispozici bezplatně ventilátor.

Pláž

cca 100 m od oblázkové pláže

Náš názor

Menší vesnička Drage je ideálním místem pro klienty, kteří nemají rádi přeplněná střediska, nebo třeba ocení možnosti jízdy na kole okolo Vranského jezera.

Počasí

Dalmácie severní

16°C Převážně oblačno

×