800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IŽANKA

  • Nachází se přímo u moře v klidném letovisku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Domek bez přítomnosti domácích přímo u moře na ostrově Iž vhodný pro klienty, kteří vyhledávají klidná letoviska bez mnoha turistů.

Poloha

domek Ižanka pro 4-8 osob na ostrově Iž má dva samostatné apartmány, každý pro 2-4 osoby. Nejbližší sousedé se nacházejí 70 m od domu, vzdálenost do nejbližšího malého obchodu je pouhých 200 m, stejně jako vzdálenost do centra Malog Iž a zároveň k trajektu je 200 m. Koupání je přímo před domem, nejbližší oblázková pláž se nachází 50 m od domu a po 500 m mohou hosté dojít do písečné zátoky. Ostrov Iž je s pevninou spojen trajektovou i katamaránovou linkou ze Zadaru. Jízdenky na trajekt pro auta je nutné zakoupit s dostatečným předstihem přes internet. Orientační ceny: menší os. auto do 5 m délky a 2 m výšky - 176 kuna, osoba od 12 let - 24 kuna, dítě 3-12 let - 12 kuna.

Vybavení

u domu je k dispozici bezplatně kotviště pro Vaši loďku nebo člun, hloubka u mola je 0,9 m a délka lodi může být do 9 metrů. Domek je zásobován elektrickou energií ze sítě a můžete používat veškeré aparáty bez omezení. K dispozici je bezplatně klimatizace. Vařiče jsou na plyn. Voda je v zásobníku a je pitná. Ve dvoře se nachází terasa s venkovním posezením a grilem. U domu je zajištěn parking bezplatně. 

Ubytování

domek se dvěma samostatnými apartmány pro 2-4 osoby - jedna ložnice s manželským lůžkem a postel, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkl. gaučem pro 1 os., 1 koupelna s WC a sprchou, TV, klimatizace, balkon.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

 pobyt domácích mazlíčků je povolen na vyžádání za poplatek 5 EUR/den - splatné v místě.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 200 m
Nákupní možnosti: 200 m

Počasí

Dalmácie severní

16°C Slabý déšť

×