800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁN SLAVICE

Nově vystavěný domek na pláži na nerušném místě je komfortní variantou robinzonské dovolené.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Přízemní domek se nachází v obci Nin u písčité zátoky a obklopen olivovým hájem, vinohradem a rákosím. Všechna zeleň v létě vytvoří přirozené soukromí okolo domu. Do centra vede asfaltová silnice. Na pláž se jde cestičkou okolo pozemku, který dělí zahradu domku od pláže a přímo na pláž se jde po schůdkách s vlastním vstupem. Od centra městečka Nin je vzdálenost cca 2,5 km a od Vrsi cca 2 km.

Ubytování

Apt. pro 6-7 os. - 3 dvoulůžk. ložnice, dvě s manžel. lůžkem a jedna se dvěma samostat. postelemi, prostorná denní místnost s gaučem na rozklopení vhodným pro 1 dosp. os., kuchyň. kout včetně trouby, větší lednice a mrazákem, jídelní kout, SAT/TV, AC, 2 koupelny se sprchou a WC, jedna koupelna je přístupná z chodby a druhá je umístěná v ložnici, prostorná nadkrytá terasa s venkovním nábytkem s pohledem do zahrady, která je přístupná z ložnice a po schodech ze zahrady.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. en., závěrečný úklid, povlečení, klima, parkování ve dvoře za plotem, gril. Domácí zvířata nejsou povolena.

Stravování

bez stravy

Náš názor

Nově vystavěný domek na pláži na nerušném místě je komfortní variantou robinzonské dovolené.

Počasí

Dalmácie severní

16°C Slabý déšť

×