800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY BABUN

Udržovaný domek nedaleko písčité pláže rádi vyhledávají rodiny s malými dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Udržovaný domek nedaleko písčité pláže rády vyhledávají rodiny s malými dětmi.

Poloha

apartmány Babun se nacházejí v rodinném domku ve městě Nin nedaleko od písečné pláže, která je ideální pro malé děti. Dům je ideální pro partu rodinných přátel. Cca 340 m od písčité pláže.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. en., závěrečný úklid, povlečení, SAT/TV, parkování na vyhrazeném místě, gril. Domácí zvířata nejsou povolena. Klimatizace zdarma.

Ubytování

Přízemí: 1 x studio pro 2-3 osoby - ložnice s manž. lůžkem a přistýlka, propojená s druhou místností s kuchyň. koutem a jídelní stolem, SAT/TV, AC, koupelna se sprchou a WC, terasa, samostatný vchod. Studio pro 2 osoby - ložnice s manželským lůžkem, propojená s druhou místností s kuchyň. koutem a jídelní stolem, SAT/TV, AC, koupelna se sprchou a WC, terasa, samostatný vchod, (dětská postýlka na vyžádání - 5 EUR/den). Tento apartmán má možnost pronajmutí garáže za příplatek. V patře: apartmán pro 3-5 osoby - jedna ložnice s manželským lůžkem a přistýlkou, v denní místnosti je rozkl. gauč a kuchyňský kout, SAT/TV, AC, koupelna se sprchou a WC, balkon, samostatný vchod. Studio pro 2 osoby - dvě oddělená lůžka a kuchyňský kout, SAT/TV, AC, koupelna s WC, balkon, samostatný vchod.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

na vyžádání garáž (cca 5 EUR/ den, splatné v místě).

Počasí

Dalmácie severní

17°C Skoro jasno

×