800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY DOMINIK

Apartmány Dominik se nachází na skvělé pozici nedaleko od centra vesničky Pakoštane, kde je pošta, obchody a restaurace, ale zároveň pouhých 100 m od oblázkové pláže v jižní části města. Menší domek má přízemí a dvě patra, ve dvorku mohou hosté grilovat a parking se nachází za domem nebo na parkovišti vzdáleném cca 150 m a zajištěň bezplatně. Pobyt domácích mazlíčků není povolen. Z balkonu se nabízí nádherný výhled na moře a přilehlé ostrůvky Vrgáda, sv. Justina.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmány Dominik se nachází na skvělém pozici nedaleko od centra vesničky Pakoštane, kde je pošta, obchody a restaurace, ale zároveň pouhých 100 m od oblázkové pláže v jižní části města. Menší domek má přízemí a dvě patra, ve dvorku mohou hosté grilovat a parking se nachází za domem nebo na parkovišti vzdáleném cca 150 m a zajištěň bezplatně. Pobyt domácích mazlíčků není povolen. Z balkonu se nabízí nádherný výhled na moře a přilehlé ostrůvky Vrgáda, sv. Justina.

Vybavení

Pronájem apt. s kuchyň. koutem, spotřeba vody a energií, závěrečný úklid, povlečení, parking (u domu nebo cca 200 m ve dvoře) pro 1 os. auto/apt., gril ve dvoře. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Na prvním patře se nachází apt. pro 4-6 os. - apt. se skládá ze 3 dvoulůžkových ložnic, všechny mají východ na prostorný balkón s pohledem na moře. Jedna z ložnic je s palandou a má vlastní vchod z chodby, ostatní dvě ložnice jsou s manželským lůžkem, koupelna s WC a sprchou, moderní kuchyňka s lednicí a troubou, TV. Na druhém patře se nachází apt. pro 6-7 os. - apt. se skládá ze 2 trojlůžkových ložnic, z velmi prostorného balkónu s nádherným pohledem na moře se vchází do jednotlivých ložnic, koupelny s WC a kuchyně, TV.

Pláž

cca 80 m od oblázkové pláže

Náš názor

Nádherný výhled z balkonu na moře, skvělá poloha nedaleko od centra, bohatá nabídku sportovního a kulturního vyžití.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:výběr ze 3 servírovaných menu

Počasí

Dalmácie severní

16°C Slabý déšť

×