800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



APARTMÁNY SLAVO

Pakoštane je malá dalmatská vesnička, která nabízí široké možnosti vyžití, jen cca 2 km vzdálený přírodní park Vranské jezero je skvělým tipem pro rybáře a cyklisty. Z pláže máte na dohled NP Kornati a ostrov Vrgáda s krásnou písčitou pláží, Zadar 35 km, Šibenik 40 km, národní park Krka 45 km. Rodinný dům Slavo se nalézá na klidném místě ve vilové čtvrti v jižní části obce, od centra je vzdálen cca 100 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pakoštane je malá dalmátská vesnička, která nabízí široké možnosti vyžití, jen cca 2 km vzdálený přírodní park Vranské jezero je skvělým tipem pro rybáře a cyklisty. Z pláže je na dohled NP Kornati a ostrov Vrgáda s krásnou písčitou pláží, Zadar 35 km, Šibenik 40 km, národní park Krka 45 km. Rodinný dům Slavo se nalézá na klidném místě ve vilové čtvrti v jižní části obce, od centra je vzdálen cca 100 m.

Vybavení

pronájem vybav. apartmánů s vlastním vchodem v rodinném domě se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, zajištěné parkování ve dvoře pro 1 os. auto/apt., gril v zahradě.

Ubytování

na 1. patře je apt. pro 4–6 os. - skládá se ze 2 ložnic, každá má manžel. lůžko a vlastní koupelnu s WC, prostorný obývací pokoj s kuchyň. koutem včetně trouby a s rozkl. gaučem pro 2 os., k dispozici je 3. WC. Obývací pokoj má balkon s výhledem na moře. Apt. pro 5–6 os. - s vlast. vchodem, 2 ložnice, 2 a 3lůžková, koupelna se sprchou a WC, denní místnost s kuchyň. koutem včetně mikrovlnky a myčky nádobí, SAT/TV a gaučem, klimatizace, prostorná terasa. Na 2. patře je apt. pro 6 os. - skládá se ze 3 pokojů, každý s manžel. lůžkem a s vlastní koupelnou s WC, jeden pokoj má oddělený vchod, samostatná kuchyňka s troubou, výhled na moře. Ve stejném patře je i apt. pro max. 8–10 osob se 4 ložnicemi. V první je manžel. lůžko a vlastní balkon, v druhé manžel. lůžko a vlastní balkon, ve třetí manžel. lůžko s rozkl. gaučem a vlastní balkon, ve čtvrté manžel. lůžko s postelí a vlastní balkon. Apartmán má 2 koupelny s WC a kuchyně s jídelním koutem včetně trouby, SAT/TV, klimatizace. WiFi signal zdarma ve dvoře.

Náš názor

Apartmány nabízejí skvělou příležitost pro velké rodiny nebo skupiny přátel, kteří se rozhodli strávit dovolenou společně. Prostorné apartmány v klidném prostředí s bohatým vybavením nabízejí dostatek místa i chvíli soukromí.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:výběr ze 3 servírovaných menu

Služby za poplatek

domácí zvířata, vodní sporty na pláži, potápění, šlapadla a kánoe, půjčovna kol.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m

Počasí

Dalmácie severní

16°C Slabý déšť

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁN MASLINA

APARTMÁN MASLINA

Chorvatsko, Dalmácie severní, Pakoštane

Cena od: 927 Kč

Pro skupinu:

APARTMÁNY TAMARIS

APARTMÁNY TAMARIS

Chorvatsko, Dalmácie severní, Pakoštane

Cena od: 1 030 Kč

Pro skupinu: