800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY STRANA

Středomořská atmosféra turistického městečka a překrásné moře jsou dostatečnými důvody k prožití dovolené v sympatickém letovisku Pakoštane.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

malé turistické letovisko Pakoštane nedaleko města Biograd je situováno na pobřeží v širokém zálivu. V okolním moři se rozkládají ostrovy, které patří do národního parku Kornati, chorvatského ráje plachtařů a majitelů malých lodí. Apartmánový dům Strana je vzdálen od centra městečka cca 550m, od Zadaru cca 35km.

Ubytování

přízemí: č. 1 pokoj pro 2 os. s možností přistýlky, koupelna s WC, možnost využívat na vaření vybavenou kuchyňku ve společenské místnosti, prostorná terasa u kuchyně společná s vedlejším apartmánem. Apt. č. 2 pro 4–6 os. – vybaven oddělenou 2lůžk. ložnicí, obytná místnost s gaučem pro 2 os. možnost 2 přistýlek, kuchyň. koutem, koupelnou s WC, velkou terasou (společná se společenskou místností s TV). Studio č. 3 pro 2–3 os. je vybaveno manžel. 2lůžkem s možností přistýlky, kuchyň. koutem, koupelnou s WC, malou terasou. 1. patro: Apt. č. 4 pro 4–6, oddělená 2lůžkovou ložnicí, obytná místnost s rozkl. gaučem pro 2 os. s možností 2 přistýlek, kuchyň. koutem, koupelnou s WC a balkonem. Studio č. 5 pro 2–3 os. je vybaveno manžel. 2lůžkem s možností přistýlky, koupelnou s WC, kuchyň. koutem a balkonem. Apt. č. 6 pro 4–6 os., ložnice s manžel. lůžkem s možností přistýlky, obytná místnost s gaučem pro 2 os. s možností přistýlky, koupelnou s WC, kuchyňským koutem a balkonem. Studio č. 7 pro 2–3 os. je vybaveno manžel. lůžkem s možností přistýlky, koupelnou s WC, kuchyň. koutem a balkonem. 2. patro má 3 studia pro 3 os. (č. 9, 10, 12) a 1 st. pro 2 os. (č.11) – vybavena kuchyň. koutem, koupelnou s WC, balkonem, manžel. lůžkem a příp. postelí. Z většiny apartmánů je výhled na moře.

Vybavení

pronájem vybaveného apartmánu se zařízenou kuchyňkou, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, parkoviště pro 1 os. auto/apt., TV místnost, posezení v zahradě u grilu. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Stravování

bez stravy

Pláž

cca 100m od písčito-oblázkové pláže

Náš názor

Středomořská atmosféra turistického městečka a překrásné moře jsou dostatečnými důvody k prožití dovolené v sympatickém letovisku Pakoštane.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Dalmácie severní

17°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁN MASLINA

APARTMÁN MASLINA

Chorvatsko, Dalmácie severní, Pakoštane

Cena od: 947 Kč

Pro skupinu:

×