800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PINE BEACH

  • Příjemné ubytování
  • Pláž naleznete v blízkosti

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Club Pine Beach Pakoštane se nachází na okraji letoviska Pakoštane, do centra je to pěšky cca 10 minut. Jedná se o jedinečný areál, kde můžete uskutečnit aktivní dovolenou v nádherném přírodním prostředí o rozloze 18 hektarů. Bungalovy jsou umístěny cca 10 - 200 m od pláže na zalesněném svahu, pod borovicemi, u zátoky s čistým mořem.

Ubytování

Ubytování je v jednoduchých rákosových bungalovech v polynéském stylu. Typ A2, (A2M, strana moře) je pro 2 osoby (8 m2) má dvě spojená lůžka. Typ B3 je pro 3 osoby (15 m2) má dvě spojená lůžka a jedno oddělené. Typ C4 je pro 4-5 osob (24 m2) má dvě spojená lůžka, která jsou přepážkou oddělená od prostoru, kde jsou tři oddělená lůžka.

V uzamykatelných bungalovech se nacházejí lůžka včetně lůžkovin, skříňka/ky na oděvy,1-2 rákosové okenice pro větrání, na podlaze je keramická dlažba, není zde elektřina. Dobíjení telefonů je na recepci, v sanitárkách nebo ve dvou altáncích poblíž internetové kavárny. Moderní a udržovaná sanitární zařízení (WC, sprchy, umyvadla, umyvadla pro praní prádla, žehlící prkno a malá žehlička) jsou společná, vzdálená max. 30 m. Ručníky si klienti nosí vlastní.

Vybavení

Horní recepce u vjezdu (při příjezdu nutná přítomnost všech osob, obdrží náramek pro čerpání all inclusive služeb, odsud také organizován rozvoz zavazadel po areálu), dolní recepce (půjčování rekvizit, výlety, odhlašování na konci pobytu), centrální restaurace, několik sanitárních zařízení, aperitiv bar, plážový bar, noční klub, objekty k půjčování a provozování sportů, půjčovna kol, malý obchod se suvenýry, směnárna, lékařská ambulance, masáže, internetová kavárna, WI-FI, parkoviště.

Stravování

Stravování all inclusive se podává v centrální restauraci formou bufetu, zde bohatý výběr z 10 jídel, přílohy, saláty, zelenina, ovoce. Nápoje (voda, šťáva, víno, pivo) v neomezeném množství pouze v době podávání jídla, večer zmrzlina. Služby all inclusive začínají v den nástupu od 14.00 hod. a končí v den odjezdu v 10.00 hod.

Pláž

Písčité z jemného písku s velmi pozvolným přístupem do moře (délka cca 100 m), oblázkové, kamenité a skalnaté (délka cca 800 m).

Sport a zábava

Osvětlená tenisová hřiště s pevným povrchem, plážový volejbal, kajaky, lukostřelba, stolní tenis, košíková, kopaná, pétanque, aerobik, vodní pólo, lehátka na pláži. Pro děti je zde mini klub 4-10 let. Denní a večerní animace pro děti i dospělé.
Aktivity za poplatek: půjčování kol, skůtrů, plachetnic, škola tenisu a další školy např. plachtění, pronájem loděk.

Náš názor

Vhodné pro aktivní dovolenou a pro rodiny s dětmi od 3 let. Doporučujeme výlet na vodopády řeky Krka, do Šibeniku nebo na kole kolem Vranského jezera. Případně můžete sami dojít do Pakoštane a udělat si výlet na ostrov Vrgada, lodě vyplouvají z menšího mola u kostela (např. loď Vrgadinka).

Další

Zavazadla na odvoz umístíte k cedulce „Odlazak“ a budou vám přepravena k horní recepci. Klienti s autobusovou dopravou si mohou zavazadla ponechat v místnosti k tomu určené na dolní recepci.

Domácí zvířata nejsou povolena.

NUTNÉ: S SEBOU RUČNÍKY, BATERKU .

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 20 km

Počasí

Dalmácie severní

15°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁNY TAMARIS

APARTMÁNY TAMARIS

Chorvatsko, Dalmácie severní, Pakoštane

Cena od: 665 Kč

Pro skupinu:

×