800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTELY BELLEVUE, PLITVICE, JEZERO

Území vyhlášeno již v roce 1949 národním parkem. Kotlina - obklopená hustě zalesněnými horami - ve které je 16 větších a menších jezer s křišťálově čistou, tyrkysově zbarvenou vodou. Díky terasovité poloze jsou jezera propojena vodopády. Plitvická jezera jsou zanesena na seznam památek světového kulturního dědictví UNESCO. Leží mezi Karlovacem a dalmatským pobřežím, resp. Kvarnerským zálivem. Lze kombinovat se všemi hotely v tomto katalogu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Jeden z nejznámějších výletních cílů Chorvatska. 16 jezer s křišťálově čistou, tyrkysově zbarvenou vodou.

Poloha

území vyhlášeno již v roce 1949 národním parkem. Kotlina - obklopená hustě zalesněnými horami - ve které je 16 větších a menších jezer s křišťálově čistou, tyrkysově zbarvenou vodou. Díky terasovité poloze jsou jezera propojena vodopády. Plitvická jezera jsou na seznamu památek světového kulturního dědictví UNESCO. Leží mezi Karlovacem a dalmatským pobřežím, resp. Kvarnerským zálivem.

Pláž

jezero cca 300 m.

Vybavení

hotel Bellevue (NN): vedle hotelu Plitvice. 70 pokojů, recepce, snídaňová místnost a společenská místnost. V provozu 1. 4.–21. 10. Hotel Plitvice (NNN): nad jezery, přímo u vstupu do parku. 51 pokojů, lobby bar a restaurace. V provozu od 1. 4. Hotel Jezero (NNN+): hlavní hotel v této lokalitě s 229 pokoji, restaurací a barem.

Ubytování

hotel Bellevue: jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A): se sprchou, sat. TV, WC a telefonem. A1A: dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou. Hotel Plitvice: jednolůžkové (B1A) a dvoulůžkové pokoje (B2A): se sprchou, WC, telefonem, sat. TV a minibarem. B1A: dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou. Hotel Jezero: jednolůžkové (C1A) a dvoulůžkové pokoje (C2A): se sprchou, WC, telefonem, sat. TV, minibarem a balkonem. C1A: dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

Wellness

za poplatek v hotelu Jezero: sauna, vířivka a masáže.

Info

parkování: hotelové parkoviště. Domácí zvíře: zdarma, povoleno pouze v hotelu Bellevue. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. Poznámka k rezervaci: cena vstupenek do parku není zahrnuta v ceně ubytování.

Místní kategorie hotelu

3.

Počasí

Dalmácie severní

10°C Převážně oblačno