800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MOR

Nachází se v jihovýchodní části Velebitského kanálu. Ačkoli Ražanac není vyhledávaným turistickým místem a díky tomu si zachovává typický ráz a je ideální pro příznivce klidné dovolené, je město dobře vybaveno řadou služeb jako obchody, lékaři, zubař, pošta, internetová kavárna a knihovna.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nachází se v jihovýchodní části Velebitského kanálu. Ačkoli Ražanac není vyhledávaným turistickým místem a díky tomu si zachovává typický ráz a je ideální pro příznivce klidné dovolené, je město dobře vybaveno řadou služeb jako obchody, lékaři, zubař, pošta, internetová kavárna a knihovna. Cca 150 m od oblázkové pláže.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, TV, AC, parkování ve dvoře domu, gril.

Ubytování

příz.: studio pro 2-3 os. - malá místnost s gaučem na rozlož. pro 2 os. (francouz. postel), kuchyň. kout s ledničkou, koupelna s WC a sprchou, velká terasa s posezením, možnost přistýlky - přes den nutné sklopit. Apt. pro 2-4 os. - manželské lůžko a gauč na rozložení pro 1 os., přistýlka pro 1 os. v prostorné denní místnosti, SAT/TV, kuchyně, koupelna se sprchou a WC, terasa s posezením. 1. patro: studio pro 2-3 os. - manžel. lůžko a postel, kuchyň. kout, SAT/TV, koupelna se sprchou a WC, balkon s pohledem na moře. Apt. pro 3-5 os. - ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem, postel a gauč na rozložení pro 2 os., možnost přistýlky, SAT/TV, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, terasa s posezením a pohledem na moře.

Náš názor

Apartmány až na konci menší vesničky, pouze 150 metrů od pláže jsou vhodné pro příznivce dovolené v klidných letoviscích.

Služby za poplatek

klimatizace - 5 EUR/den - splatné v místě.

Počasí

Dalmácie severní

15°C Skoro jasno

×