800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL, MOBILNÍ CHATKY A APARTMÁNY ALAN

  • Přímo u pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

resort se nachází v riviéře Paklenica, nedaleko hlavní silnice a oblázkové pláže. Kemp je v blízkosti supermarketu, banky i čerpací stanice.

Ubytování

hotelové pokoje s možností 1přistýlky jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC, SAT/TV, telefonem, trezorem, minibarem a balkonem. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, vybaveným kuchyňským koutem, každá ložnice a obývací místnost mají vlastní balkon. Apt. pro 2-3 os.: cca 30 m2, 2lůžk. ložnice, obývací místnost s rozkl. gaučem., apt. pro 2+2 os.: cca 40 m2, 2lůžk. ložnice, obývací místnost se 2 rozkl. gauči, apt. pro 4 os.: cca 50 m2, 2 2lůžk. ložnice, obývací pokoj, apt. pro 4+1 os.: cca 55 m2, 2 2lůžk. ložnice, obývací místnost se rozl. gaučem, apt. pro 6 os.: cca 60 m2, 2 2lůžk. ložnice, obývací místnost se 2 rozkl. gauči. Mobilní chatky jsou vybaveny klimatizací, vybaveným kuch. koutem, lednicí, kávovarem, SAT/TV, terasou.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, taverna s terasou, pizzerie na pláži, bar na recepci, bazén, dětský bazén, plážový volejbal, fotbal, 3 konferenční místnosti, Wellness centrum.

Stravování

se snídaní/ all inclusive light (12.06. - 04.09.2015). mobilní chatky: bez stravy
Snídaně: bufetové.
Obědy: bufetové.
Večeře: bufetové.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, dětské animační programy, minidisko.

Služby za poplatek

posilovna, tenis, stolní tenis, minigolf, wellness procedury.

All inclusive

plná penze formou bufetu, místní nápoje během jídel (víno, pito, voda, limonády, čaj, káva, alkoholické nápoje), 4-5x týdně živá hudba, animační programy pro děti denně kromě soboty.

Náš názor

Moderní hotelový komplex včetně apartmánového ubytování s bohatou nabídkou stravovacích, sportovních a kulturních služeb, který se rozkládá přímo u moře.

Počasí

Dalmácie severní

15°C Mlha

Podobné hotely v této lokalitě

×