800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ANDJELINA

Vhodné pro klienty, kteří mají rádi rušnější prostředí a rádi si vyrazí do dobré restaurace nebo za zábavou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nedaleko malebného města Zadar se nachází živé letovisko Sukošan s řadou obchodů, vyhlášených restaurací a jednou z nejlepších marin v Chorvatsku. Apt. se nacházejí přímo pod magistrálou v domkové zástavbě, vzdálenost od centra a nejbližšího obchodu cca 80m.

Ubytování

1. patro – apt. pro 4–6 os. – 2 ložnice s manžel. lůžkem a možností přistýlky, vybavená kuchyně s troubou a jídelním koutem, TV, klimatizace, koupelna s WC. Apt. pro 4–5 os. – ložnice s manž. lůžkem a možností přistýlky, obytná místnost s gaučem na rozkl. pro 2 os. a kuchyň. koutem s troubou, TV, koupelna s WC. Přízemí – studio pro 4–5 os. – prostorná obytná místnost se nachází v suterénu a v létě poskytuje příjemný chládek, kuchyň. kout s troubou, 2 gauče na rozložení pro 2 os. a možnost přistýlky, TV, koupelna s WC. Ve dvoře domu je připraveno venkovní posezení s krbem.

Vybavení

Pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt., gril k dispozici. Pozn. domácí zvířata nejsou dovolena.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Cca 220m od oblázkové pláže.

Náš názor

Vhodné pro klienty, kteří mají rádi rušnější prostředí a rádi si vyrazí do dobré restaurace nebo za zábavou.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Dalmácie severní

11°C Jasno

×