800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY DRAGA

Velmi pěkné, prostorné a udržované apartmány nacházející se v srdci starého městečka s překrásnými plážemi a čilým ruchem uspokojí klienty všech věkových kategorií, vhodné ubytování pro skupiny známých.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V srdci původního starého městečka Sukošan v kamenné zástavbě se nacházejí v menší uličce stranou velikého ruchu prostorné udržované apartmány Draga, vzdálenost od centra pouhých 40 m. Letovisko Sukošan je známé především díky nejznámější marině v Chorvatsku, jedná se o živé městečko se spoustou kaváren, restaurací a konob.

Ubytování

1. patro: č. 1 apt. pro 4 os. – ložnice s manžel. lůžkem, koupelna s WC, SAT/TV, obývací pokoj s kuchyň. koutem s troubou, klimatizace, posezení před apt. Apt. č. 1 lze rozšířit o pokoj pro 2 osoby na apt. pro 6 os. Pokoj přístupný přes chodbu. Apt. č. 2 pro 4–5 os. – 2 ložnice s manžel. lůžkem a druhá s rozkládacím gaučem pro dospělé 2 os., kuchyňka s jíd. koutem, TV, koupelna s WC, posezení před apt. 2. patro: apt. č. 3 pro 4–5 – prostorný obývací pokoj s kuchyň. koutem s troubou, 2 rozkládací gauče (vhodné pro 1 dosp. os. nebo 2 děti), TV, ložnice s manžel. lůžkem, terasa s část. pohledem na moře, koupelna s WC. Apt. č. 4 pro 4 os. – 2 ložnice s manžel. lůžkem a druhá s gaučem, kuchyňka s troubou, TV, koupelna s WC, terasa s částeč. pohledem na moře. Č. 5 přízemí – st. pro 4 os. – denní místnost s kuchyň. koutem, 2 rozkl. gauče, koupelna s WC, SAT/TV, společná terasa před domem.

Vybavení

Pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, TV, klimatizace v apt. č. 1, parkování cca 100 m od domu na rivě, gril k dispozici.Zvířata nejsou povolena. Služby za poplatek: Pronájem lodí, kol, vodní sporty na pláži, klimatizace v apt. č. 1 – 5 EUR/den.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

200 m od oblázkovo-písčité pláže.

Náš názor

Velmi pěkné, prostorné a udržované apartmány nacházející se v srdci starého městečka s překrásnými plážemi a čilým ruchem uspokojí klienty všech věkových kategorií, vhodné ubytování pro skupiny známých.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Dalmácie severní

14°C Převážně oblačno

×