800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY JERMEN

Nový moderně zařízený dům blízko pláže, přátelská atmosféra, travnatá plocha vhodná na sport, bohaté možnosti výletů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

rozlehlé letovisko Sukošan nedaleko od města Zadar nabízí řadu možností společenského a sportovního vyžití. Nově postavené apartmány se nacházejí ve čtvrti Mala Makarska přímo u moře na velmi klidném místě. Před apartmány se nachází veliká travnatá plocha vhodná na sport.

Ubytování

přízemí: studia č. 1–4 až pro 3–4 osoby – vybaven manžel. lůžkem a postelí, koupelnou s WC, TV, kuchyň. koutem, balkonem s částeč. výhledem na moře. Vyvýšené přízemí: č. 5 – apt. pro 4–5 os. obývací pokoj s manžel. lůžkem, kuchyň. koutem, druhý pokoj s manžel. lůžkem, koupelna s WC, balkon, TV. Všechny místnosti jsou přístupné ze společné chodby. Apt. č. 6 – apt. pro 4 os. ve vyvýšeném 1. patře – obývací pokoj s kuchyň. koutem, ložnice se 2 postelemi, TV, balkon s výhledem na moře, koupelna s WC. 1. patro: 4 studia č. 7– 10 pro 3–4 os. – stejné jako přízemí s výhledem na moře. 2. patro: studio pro 2–3 os. č. 11, 12, 14 a 15 – manžel. lůžko, kuchyň. kout, koupelna s WC, TV, balkon – boční výhled na moře. Studio č. 13 pro 2 os. – stejně vybavené jako č. 11 s výhledem na moře. V ubytovacích jednotkách je možná rozkládací přistýlka.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, TV, parkování na pozemku domu, gril k dispozici. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Stravování

bez stravy

Pláž

cca 70m od oblázkové pláže

Náš názor

Nový moderně zařízený dům blízko pláže, přátelská atmosféra, travnatá plocha vhodná na sport, bohaté možnosti výletů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Dalmácie severní

13°C Skoro jasno

×