800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY CROATICA

  • Písčitá pláž cca 250 m
  • Ubytování vhodné pro nenáročné klienty

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Veliký, udržovaný starší apartmánový dům Croatica se nachází v letovisku Sv. Filip i Jakov v blízkosti několika písčitých pláží. V domě je k dispozici více než 20 ubytovacích jednotek, a proto je ideální pro skupiny. V přízemí domu je společenská místnost s LCD - SAT/TV a jídelními stoly, veliký krytý balkon s venkovním nábytkem a gril. Vzdálenost od centra, kde se nacházejí obchody, restaurace i přístav, je cca 800 m. Biograd na moru je vzdálený cca 3 km procházkou k oblázkové pláži Bošana. V blízkosti domu se nachází tenisové kurty a hřiště na beach volejbal. Písčitá pláž cca 250 m od domu.

Ubytování

Přízemí: studia pro 3-4 os. - místnost se 2 rozkládacími gauči (přes den nutné sklopit), jídelní stůl, kuchyňský koutek s ledničkou, koupelna s WC/sprcha, balkon. Balkon je pro všechny jednotky společný v přízemí. 1. a 2. patro: studia pro 3-4 os. - prostorná místnost s manžel. lůžkem, samostatná postel, jídelní stůl, kuchyň. koutek s ledničkou, koupelna s WC/sprcha, balkon, (možnost přistýlky na rozložení - přes den nutné sklopit, přistýlka vhodná spíše pro děti). Účelně a jednoduše zařízená studia vhodná pro nenáročné hosty, kteří upřednostňují ubytování v soukromí.

Vybavení

Pronájem studií s kuchyň. koutem, spotřeba vody a el. en., závěrečný úklid, povlečení, parkování na vyhraz. místě pro 1 os. auto/apt., gril.

Stravování

Polopenze v restauraci vzdálené cca 350 m. Snídaně: bufetové. Večeře: výběr ze 2 menu.

Pro děti

Dětské hřiště na pláži, písečné pláže.

Služby za poplatek

Domácí mazlíček.

Náš názor

Větší dům s apartmány za výhodnou cenu vhodný pro nenáročné hosty, ubytování v blízkosti písečné pláže, veliké dětské hřiště na pláži, stravování v restauraci.

Počasí

Dalmácie severní

20°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×