800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MAMARIS

Apartmánový dům leží na okraji letoviska Sv. Filip i Jakov nedaleko od několika písčitých pláží a menších zátok ve směru k Biogradu. Vzdálenost od centra, kde se nacházejí obchody, restaurace i přístav, je cca 1 km. Biograd je cca 3 km procházkou k oblíbené oblázkové pláži Bošana. V těsné blízkosti domu Mamaris se nachází tenisové kurty a hřiště na beach volejbal.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmánový dům leží na okraji letoviska Sv. Filip i Jakov nedaleko od několika písčitých pláží a menších zátok ve směru k Biogradu. Vzdálenost od centra, kde se nacházejí obchody, restaurace i přístav, je cca 1 km. Biograd je cca 3 km procházkou k oblíbené oblázkové pláži Bošana. V těsné blízkosti domu Mamaris se nachází tenisové kurty a hřiště na beach volejbal.

Ubytování

2. patro: apt. pro 4 os. - kuchyňka s jídelním stolem a TV, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s dvěma postelemi, prostorná koupelna se sprchou a WC, balkon s krásným výhledem na moře. 3. patro: apt. pro 4 os. - stejný jako ve 2. patře. Apt. pro 4-5 os. - denní místnost s kuchyňským koutem a gaučem na rozložení pro. 1 os., ložnice s manželským lůžkem, ložnice s dvěma postelemi, TV, prostorná koupelna se sprchou a WC, velká terasa s přímým výhledem na moře, klimatizace.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. en., závěrečný úklid, povlečení, TV, AC, parkování ve dvoře domu pro 1 os. auto/apt., gril, WiFi. Zvířata nejsou povolena.

Stravování

Typ stravy: bez stravy, za příplatek v penzionu vzdáleném cca 400 m
Snídaně: bufetové
Večeře: servírované menu o 4 chodech (polévka, hl. jídlo, salát, dezert), výběr domluvou/anketou.

Náš názor

Apartmán s nádherným výhledem na moře a ostrov Pašman nedaleko od písčité pláže.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 1 km

Počasí

Dalmácie severní

19°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×