800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY DALMATINO

Půvabná dalmátská vesnička, která vznikla spojením několika osad, umístěná v mírném svahu s krásnými plážemi po celé délce pobřeží. Bohatý večerní program na promenádě a četné možnosti výletů činí tuto obec atraktivním letoviskem. Nejbližší známá střediska: Biograd 5 km, Turanj 2 km, Zadar 25 km, park přírody Vranské jezero 11 km. Nový rodinný dům leží v klidné části obce a nabízí krásný výhled na moře, vzdálenost do centra je cca 350 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

půvabná dalmatská vesnička, která vznikla spojením několika osad, umístěná v mírném svahu s krásnými plážemi po celé délce pobřeží. Bohatý večerní program na promenádě a četné možnosti výletů činí tuto obec atraktivním letoviskem. Nejbližší známá střediska: Biograd 5 km, Turanj 2 km, Zadar 25 km, park přírody Vranské jezero 11 km. Nový rodinný dům leží v klidné části obce a nabízí krásný výhled na moře, vzdálenost do centra je cca 350 m. Cca 500 m od písčito–oblázkové pláže.

Vybavení

pronájem vybaveného apartmánu se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energie a vody, povlečení, SAT/TV, závěrečný úklid, parkoviště na dvoře nebo v garáži pro 1 os. auto/apt., gril na zahradě. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

apt. na 2. patře: ZELENÝ apt. pro max. 4 osoby – ložnice s manžel. lůžkem, galerie s přístupem po žebříku a rozkládací postelí až pro 2 os., obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 děti, kuchyňský kout s troubou, SAT/TV, terasa s výhledem na moře, koupelna se sprchou a WC, klimatizace. BORDÓ apt. pro 2–4 osoby – ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s rozkl. gaučem pro 2 dospělé os., kuchyňský kout s troubou, SAT/TV, balkon s výhledem na moře, koupelna se sprchou a WC. ŽLUTÝ apt. pro 4–5 os., přízemí – 2 ložnice s manžel. lůžkem a jedna navíc s gaučem, kuchyně s jídelnou, koupelna se sprchou a WC, prostorná terasa, SAT/TV.

Náš názor

Pro ty, kteří hledají hezké a komfortní prostředí, přátelskou atmosféru, klidné okolí a chtějí si vychutnávat krásný výhled na moře.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:servírované menu o 4 chodech (polévka, hl. jídlo, salát, dezert), výběr domluvou/anketou

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži, půjčovna kol, plážový volejbal, půjčovna loděk, klimatizace v zeleném apt. - 5 EUR/den - splatné v místě.

Počasí

Dalmácie severní

12°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×