800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOUKROMÉ UBYTOVÁNÍ SVATÝ FILIP & JAKOV

ve vilové zástavbě, většinou na rovině nebo v mírném svahu menšího ze sousedících letovisek Turanj, Biograd a Sv. Filip a Jakov, spojených podél moře cestou a je častou stezkou cyklistů nebo milovníků jízdy na in-linech. Max. do 550 m od písčito-oblázkových pláží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

ve vilové zástavbě, většinou na rovině nebo v mírném svahu. Sv. Petar je skromné letovisko. rušnější letoviska Turanj, Sv. Filip a Jakov a Biograd na Moru jsou spojena cestou podél moře, vhodné pro cyklisty a milovníků jízdy na  in linech.  Oblíbené Pakoštane a Drage leží v bezprostřední blízkosti parku přírody Vranské jezero. Max. do 550 m od písčito-oblázkových pláží, popř. betonových.

Vybavení

pronájem apt. se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt., gril – na vyžádání v CK.

Ubytování

vybavená studia nebo apt. pro 2–10 osob, s vlastní koupelnou a WC, kuchyň. koutem se základním vybavením, ložnice vybaveny lůžky, obytná místnost s rozkládacími gauči, většinou s možností přistýlky. Popis na vyžádání v CK.

Pro děti

písčité pláže.

Náš názor

Výhodná nabídka pro klienty, kteří mají rádi domácí a klidnou atmosféru.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:servírované menu o 3 chodech (polévka, hl. jídlo, salát, dezert), výběr domluvou/anketou

Služby za poplatek

domácí zvířata – na vyžádání v CK, možnost klimatizace – na vyžádání v CK, splatné v místě. Celá řada vodních sportů, pronájem kol.

Počasí

Dalmácie severní

10°C Jasno

×