800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JAROKA

  • Vzdálenost od písečné pláže je 320 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Apartmán s nádherným výhledem na moře a ostrov Pašman nedaleko od písčité pláže.

Poloha

apartmánový dům leží na okraji letoviska Sv. Filip i Jakov na výhodné pozici pod hlavní cestou a nedaleko od několika písčitých pláží a menších zátok ve směru k Biogradu. Vzdálenost od centra, kde se nacházejí obchody, restaurace i přístav, je cca 1 km. Biograd je cca 3 km procházkou k oblíbené oblázkové pláži Bošana. V těsné blízkosti domu se nachází tenisové kurty a hřiště na beach volejbal v resortu Margarita Maris, kde se můžete i stravovat. Písčitá pláž cca 320 m od domu.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. en., závěrečný úklid, povlečení, AC, parkování ve dvoře domu pro 1 os. auto/apt., gril, WiFi. Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Přízemí: St. pro 4-5 os. - denní místnost s manž. postelí a možností až 3 přistýlek, sedačka, TV/SAT, velký stůl, kuchyň. kout, koupelna (sprcha/ WC), větrák, posezení před domem, k dispozici zahrada. Vyšší přízemí: apt. pro 4-5 os. - 2 ložnice, jedna s manž. lůžkem a druhá 2 postele, denní místnost s kuchyň. koutem s rozkl. gaučem pro 1 os., TV/SAT, koupelna (sprcha/ WC), dlouhý balkon, AC. 1. patro: Apt. pro 4 os. - 2 ložnice, jedna s manž. lůžkem a druhá 2 postele, samostatná kuchyně, TV/SAT, koupelna (sprcha/ WC), 3 malé balkony z každé místnosti, AC. Apt. pro 4-5 os. - 2 ložnice, jedna s manž. lůžkem a samostatnou postelí, druhá 2 postele, prostorná denní místnost s kuchyň. koutem a s rozkl. gaučem pro 1 os., TV/SAT, koupelna (vanou/WC), dlouhý balkon, AC. 2. patro: Apt. pro 4 os. - 2 ložnice, jedna s manž. lůžkem a druhá 2 postele, samost. kuchyně, TV/SAT, koupelna (vana/WC), malý balkon s část. výhledem na moře, AC. 3. patro - podkroví: apt. pro 4-5 os. - 2 ložnice, jedna s manž. lůžkem a druhá s manž. lůžkem a rozkl. gaučem, kuchyně, TV/SAT, koupelna (sprcha/ WC), malý balkon s část. výhledem na moře, přes chodbu přístup na terasu s pohledem na moře, AC. Apt. pro 4-5 os. veliký - 2 ložnice, jedna s manž. lůžkem a druhá 2 postele, prostorná denní místnost s kuchyň. koutem a rozkl. gaučem pro 1 os., TV/SAT, koupelna (sprcha a WC), velká terasa s přímým výhledem na moře, AC.

Strava

bez stravy, za příplatek polopenze, večeře na vyžádání

Pro děti

dětské hřiště na pláži, písečné pláže

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
Nákupní možnosti: 1 km

Počasí

Dalmácie severní

18°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×