800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MAESTRAL

Skvěle vybavená ubytovací kapacita s prostornou terasou a restaurací s chutnou domácí stravou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmány jsou situovány v menší vesničce Sv. Petar na moru cca 8 km severně od letoviska Biogradu na Moru, a cca 20 km jižně od města Zadar. Dům leží na mírném kopečku a v přízemí se nachází prostorná restaurace. Přes silnici se nachází větší udržovaná travnatá plocha s borovicemi a pláž s betonovými platy a drobnými kamínky.

Vybavení

V podkroví je prostorná terasa s pohledem na moře, která umožňuje i větší skupině cvičení. Klimatizace v ceně, SAT/TV, WiFi. K dispozici elektrický gril, prostorné parkoviště před domem včetně možnosti parkování autobusu nebo traileru, možnost spuštění plavidla do vody a kotviště pro loďku.

Ubytování

Studia pro 2–3 os. – místnost s manžel. lůžkem a s možností přistýlky, kuchyň. kout,  SAT/TV, balkon/terasa s pohledem na moře, klimatizace, WiFi, koupelna se sprchou a WC. Studia pro 2–6 os. –  prostorná místnost s manžel. lůžkem a s možností přistýlky na 2 gaučích pro 2 os. na rozkládání, kuchyň. kout, SAT/TV, balkon/terasa s pohledem na moře, klimatizace, WiFi, koupelna se sprchou a WC. Apartmán pro 4-7 os. - má dvě 2lůžk. ložnice, možnost přistýlek, denní místnost a vybaveným kuchyň. koutem a jídelním koutem, SAT/TV, WiFi, balkon s výhledem na moře, klimatizace, koupelna s sprchou a WC. Dvoulůžkový pokoj některé s možností přistýlky, SAT/TV, WiFi, klimatizace, koupelna s WC, lednička. 

Náš názor

Skvěle vybavená ubytovací kapacita s prostornou terasou a restaurací s chutnou domácí stravou.

Strava

Snídaně:servírované
Obědy:servírované menu
Večeře:servírované menu

Služby za poplatek

Menší domácí mazlíčci na vyžádání, kotviště. 

Počasí

Dalmácie severní

16°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL SLAVKA

HOTEL SLAVKA

Chorvatsko, Dalmácie severní, Sveti Petar

Cena od: 598 Kč

Pro skupinu:

×