800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION SV. PETAR

Penzion Sv. Petar leží přímo u pláže s výhledem na ostrov Pašman. Z klidné vesnice Sv. Petar vede přímořská cesta do Sv. Filip i Jakova a dále do oblíbeného Biogradu na moru. Historické město Zadar je vzdálené cca 20 km po magistrále. Obchod je umístěn cca 200 m od penzionu. Oblázková pláž cca 15 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Příjemný rodinný penzion přímo na břehu Pašmanského kanálu nabízí úžasný výhled z terasy a skvělé podmínky pro koupání v zátoce s písečným dnem.

Poloha

penzion Sv. Petar leží přímo u pláže s výhledem na ostrov Pašman. Z klidné vesnice Sv. Petar vede přímořská cesta do Sv. Filip i Jakova a dále do oblíbeného Biogradu na moru. Historické město Zadar je vzdálené cca 20 km po magistrále. Obchod je umístěn cca 200 m od penzionu. Oblázková pláž cca 15 m.

Vybavení

v prvním a druhém patře je velká společná terasa s výhledem na moře. Ve společenské místnosti je TV/SAT, billiar, šipky. Parking bezplatně, WiFi připojení bezplatně, kotviště pro loď do max. 4 metrů bezplatně.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek formou pevné postele, vlastní sprcha a WC, klimatizace. Pokoje pro 4 osoby jsou přepažené, bez dveří, zařízené lůžky a nižší palandou.

Strava

Typ stravy: polopenze. Snídaně: servírované. Večeře: servírované menu o 4 chodech (polévka, hlavní jídlo, salát, dezert), výběr domluvou/anketou.

Služby za poplatek

domácí zvířata, klimatizace (5 EUR/den - splatné v místě)

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 200 m

Počasí

Dalmácie severní

15°C Slabý déšť

×