800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY DALMACIJA SRIMA

Kapacita přímo na pláži s bazénem a terasou na opalování včetně lehátek. Moderní a dobře vybavené apartmány u oblázkové pláže, od centra pouhé 2 km do Vodice procházkou podél moře, WiFi a podzemní garáže.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Apartmány se nacházejí v poklidném středisku Srima, které je od Vodice vzdáleno cca 2 km. Nacházejí se přímo u pláže, od které je dělí pouze pobřežní promenáda.

Středisko

Vodice - Srima

Vybavení

Komplex se skládá ze dvou propojených, za sebou stojících budov. K dispozici je zahrada s bazénem se sladkou vodou, dětský bazén, sprchy a lehátka (u bazénu zdarma), 2 grily s posezením, parkoviště. WI-FI připojení na společné terase zdarma. Podzemní garáže za poplatek.

Apartmány

Apartmány pro 4-6 osob mají 2 oddělené dvoulůžkové ložnice a obývací pokoj s jídelním koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby. Apartmány mají klimatizaci (za příplatek), vlastní příslušenství, TV a balkon. Kuchyňka je vybavena mikrovlnnou troubou, chladničkou s mrazákem a základním nádobím na vaření a stolování.

Ubytování

APARTMÁNY Apartmány pro 4-6 osob mají 2 oddělené dvoulůžkové ložnice a obývací pokoj s jídelním koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 děti. Apartmány mají klimatizaci (za příplatek), vlastní příslušenství, TV a balkon. Kuchyňka je vybavena mikrovlnnou troubou, chladničkou s mrazákem a základním nádobím na vaření a stolování.

Stravování

Individuální. Supermarket a pekárna je asi 250 m od apartmánů.

Sport a zábava

Bohatá nabídka vodních sportů na pláži, půjčovna kol, v nedaleké Vodici jsou tenisové kurty, sportovní hřiště a potápěčské centrum (za poplatek). Večerní procházky možno využít i k posezení v místních restauracích.

Pláž

Oblázková pláž a pozvolným vstupem do vody.

Upozornění

Minimální obsazenost 4 osoby, nebo příplatek za neobsazená lůžka.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 250 m

Počasí

Dalmácie severní

9°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě