800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY TAJANA

Ve slepé uličce bez většího provozu se nachází menší rodinný domek s apartmány. Ve dvoře gril a parkoviště. Nejbližší restaurace je vzdálena cca 200 m a malý superkmarket a pekárna cca 450 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Skvělá pozice skoro na pláži s mírným vstupem do moře a klidné prostředí jsou zárukou pohodové rodinné dovolené.

Poloha

ve slepé uličce bez většího provozu se nachází menší rodinný domek s apartmány. Ve dvoře gril a parkoviště. Nejbližší restaurace je vzdálena cca 200 m a malý supermarket a pekárna cca 450 m. Cca 30 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem.

Vybavení

pronájem apt. s kuchyň. koutem, spotřeba vody a energie, povlečení a závěrečný úklid. Parkování ve dvoře pro 1 os. auto/apt. Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

V přízemí a na 1. patře se nachází apt. pro 2–4 os. – ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem a gaučem na rozkl. pro 2 os. (doporuč. 1 dosp. os. nebo 2 děti), koupelna sprcha/WC, v přízemí je k dispozici zastíněné posezení před apartmánem, v 1. patře balkon. Apt. pro 4–5 os. – dvě ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem a jídelním koutem, TV, větší balkon, koupelna sprcha/WC. 2. patro: apt. pro 6-7 os. – ložnice s manžel. lůžkem, druhá ložnice se 2 postelemi, třetí ložnice s pohovkou a balkonem, prostorná denní místnost s kuchyň. koutem a obývací částí, gauč na rozkl. pro 1 dosp. os., TV, prostorný balkon s část. výhledem na moře, koupelna s WC/sprcha.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

klimatizace (5 EUR/den splatné v místě).

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 450 m

Počasí

Dalmácie severní

24°C Převážně oblačno