800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySOUKROMÉ APARTMÁNY

již rezervován 22 x

  • Pěkné ubytování ve vilách
  • Blízko na pláž i do centra
  • Oblíbená letoviska v sousedství

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Soukromé apartmány jsou k dispozici v celé řadě soukromých vil ve městě Vodice, které je lemováno z jedné strany mořem a z druhé vinicemi a borovými lesy. V tomto letovisku najdete mnoho restaurací, obchodů i kaváren. Pokud hledáte pěkné ubytování blízko pláže, město s kouzelnou atmosférou, odpočinek u moře, poznávání přírodních i kulturních krás, pak je ubytování na tomto místě ideální volbou.

Vzdálenost

  • Pláž: 350 metrů
  • Letovisko Srima: 3 kilometry
  • Město Šibenik: 12 kilometrů

Pláž

Upravená kamenitá pláž s pozvolným vstupem do moře leží blízko hotelu. Na čtyři kilometry dlouhé pláži Plava, která získala ocenění Modré vlajky za svou čistotu, můžete relaxovat nebo využít široké nabídky vodních sportů i potápění s instruktorem v místní potápěčské škole. Pláž lemuje borový les, kde si můžete odpočinout od sluníčka a mnoho restaurací, rušných plážových klubů, stánků a barů, kde se můžete občerstvit v během dne i v noci.

Pokoje

Ubytování je nabízeno v pěkných apartmánech typu:

  • Apartmán pro maximálně tři osoby má ložnici s dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem, přistýlkou, balkonem a sociálním zařízením
  • Apartmán pro čtyři osoby má navíc rozkládací gauč
  • Apartmán pro maximálně pět osob má ložnici s manželskou postelí, druhou ložnici se dvěma lůžky, samostatnou kuchyň, balkon a možnost jedné přistýlky
  • K dispozici je i apartmán pro šest osob

Stravování

Stravování je vlastní, na vyžádání je možné dokoupit polopenzi nebo se stravovat v místních restauracích, které se nacházejí v blízkosti apartmánů a nabízejí mnoho chutných pokrmů.

Zábava

Vodice jsou velmi živé turistické městečko, kde najdete mnoho obchodů, restaurací i příjemných kaváren s výhledem na moře. Až do rána se můžete bavit v místních klubech, diskotékách a barech. Je zde široká nabídka sportovních aktivit: vodní sporty, plážový volejbal, půjčovna šlapadel, tobogán, minigolf i tenis. Navštivte krásnou katedrálu v Šibeniku, vodopády v národním parku Krka, přírodní park Telašćica nebo se vydejte lodí do národního parku Kornati.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Dalmácie severní

9°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×