800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IMPERIAL - nová část

Komplex hotelu Imperial se nachází v borovém háji na pobřeží, na okraji města Vodice, cca 1 km od centra města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex hotelu Imperial se nachází v borovém háji na pobřeží, na okraji města Vodice, cca 1 km od centra města.

Ubytování

Hotel má 110 pokojů generelně zrenovovaných včetně klimatizace a mají kategorii 4*. Tyto pokoje mají SAT/TV, TEL, minibar, balkon.

Vybavení

Hostům je k dispozici hotelová klimatizovaná restaurace, restaurace á la carte, aperitiv bar, TV místnost, kongresový sál, prodejna se suvenýry, v letních měsících pivnice na terase v přízemí hotelu, hudební a zábavné večery. Hotel má vnitřní a venkovní bazén s teplou mořskou vodou, terasou, dětský bazén. Dále je zde sauna, fitness, masážní studio, kadeřnický salón. Hotel pořádá v letních měsících sportovně-rekreační animaci pro děti a dospělé. Pro děti je zde dětské hřiště.

Stravování

Švédský stůl, cena neobsahuje nápoje k večeři. Možnost dokoupení all inclusive v all inclusive baru: - mezi 12-15 hodinou jsou nabízena 3 menu / příloha dle vlastního výběru / - zmrzlina pro děti v odpoledních hodinách / mezi 16 a 18 hodinou / - od 10 až 23 hodin konzumce nápojů / káva, čaj, různé šťávy, pivo, víno, místní alkoholické nápoje, soda /

Pláž

Pláže jsou oblázkovo písčité s pozvolným vstupem do moře, s betonovými platy na slunění, vzdálené cca 100 m. Na pláži je snack bar a koktejl bar. K dispozici jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty. V blízkosti hotelu je potápěčský klub se školou potápění.

Počasí

Dalmácie severní

16°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×