800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKATARINA VILA APARTMÁNY V SOUKROMÍ

  • Oblázková pláž je vzdálená cca 500m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Vila Katarina v letovisku Vodice se nachází cca 500 m od oblázkové pláže u hotelu Olympia a betonových ploch na slunění. Pláže jsou zde oblázkové s pozvolným přístupem do moře, vhodné pro děti i neplavce. Nejbližší obchod je vzdálen 300 m, restaurace 300 m a centrum města cca 1 km.

Ubytování

Nabízíme zde ubytování v apartmánech pro 2-5 osob, které jsou umístěné v přízemí a v 1.-2. patře. Klimatizace je za příplatek.
Dvoulůžkový apartmán (1/2 APT- studio): má dvoulůžkový pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelnu, balkon, WIFI.
Čtyřlůžkový apartmán (1/2+2 APT): má dvoulůžkovou ložnici, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem až pro 2 osoby, SAT/TV, koupelnu, balkon, WI-FI.
Čtyřlůžkový apartmán (1/4 APT): má dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelnu, balkon, WI-FI.
Pětilůžkový apartmán (1/5 APT): má dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, SAT/TV, koupelnu, balkon, WI-FI.

Vybavení

Parkování je možné v blízkosti vily.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Pláže jsou zde oblázkové s pozvolným přístupem do moře, vhodné pro děti i neplavce.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Dalmácie severní

16°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×