800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DONAT - rodinné pokoje

Je umístěn rovněž v komplexu Borik, v borovém háji přímo na moři. Hotel je také po celkové rekonstrukci. Hotel propojuje zastřešená centrální pasáž s hotelem Puntamika, s kterou tvoří dnes jednu součást.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Je umístěn rovněž v komplexu Borik, v borovém háji přímo na moři. Hotel je také po celkové rekonstrukci. Hotel propojuje zastřešená centrální pasáž s hotelem Puntamika, s kterou tvoří dnes jednu součást. Každá budova má vlastní výtah. Hotel je plně klimatizován, má restauraci, aperitiv bar, terasu, kompletně vybavený kongresový sál pro 350 osob. Stravování a služby jsou formou „all inclusive“ – vše v ceně (viz ceníková tabulka). Pouze několik kroků vás dělí od 1,7 km dlouhé zátoky, v které najdete pláže oblázkové a písčité s pozvolným vstupem do moře. Hotel v roce 2005 nově vybudoval venkovní bazén s bazénem pro děti se sladkou vodou. Probíhá zde bohatá animace pro dospělé i děti s aktivním sportovním programem, večerní show, hry a různé soutěže. Pro děti je zde „Falky-Land“ (dětský svět, který pořádá pro děti různé programy) s dětským hřištěm spojeným s venkovním dětským bazénem. Zajišťuje zábavu pro děti od 3 do 14 let. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, kuželky, aerobik, půjčovna jízdních kol, bohatá nabídka vodních sportů, potápění, škola potápění („Extra Divers Worldwide“). Wellness centrum můžete navštívit v hotelu Club Funimation. Domácí zvířata nejsou povolena. Nabízíme také POKOJE DVOULŮŽKOVÉ, TŘÍLŮŽKOVÉ A JEDNOLŮŽKOVÉ (viz. jiná šňůra zájezdů). Kompletní cenová tabulka k nahlédnutí ve fotografické příloze.

Ubytování

Rodinné pokoje pro 4-5 osob, které mají 2 ložnice, malou kuchyňku s lednicí. Všechny pokoje mají SAT/TV, TEL, klimatizaci. Trezor je možno využít na recepci zdarma. Většina pokojů má balkon, s pohledem na moře. Hotel také nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky (tyto pokoje viz. jiná šňůra zájezdů).

Strava

plná penze - bohatý švédský stůl (místní točené nápoje k jídlu: pivo, stolní víno, voda, nealkoholické nápoje), místní točené nápoje u baru 10,00-22,00 hodin (pivo, stolní víno, voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj)

Počasí

Dalmácie severní

15°C Slabý déšť

×