800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY VIDUKA

"Příjemný rodinný dům je situovaný nedaleko od hotelu Donat v čtvrti s rodinnými vilkami v centru turistické zóny zvané ""Borik"", kde klienti naleznou řadu možností pro sportování a aktivní rekreaci a která je vzdálená cca 3,5 km od historického centra města. V přízemí domu se nachází herna a cca 150 m od domu se nachází supermarket. V historické části Zadaru jsou ulice dlážděné bílými kameny, okolo přístavu hradby, velké množství kostelů, muzeí a mnoho dalších památek. Do města je možné se dostat jednak autobusem – zastávka je od penzionu asi 150 m a autobus jede každých 15 min. nebo ze starého přístavu lodí."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Výhodná poloha blízko historického centra překrásného města Zadar a bohaté možnosti sportovního vyžití.

Poloha

příjemný rodinný dům je situovaný nedaleko hotelu Donat ve čtvrti s rodinnými vilkami, v centru turistické zóny zvané "Borik", kde klienti naleznou řadu možností pro sportování a aktivní rekreaci, Dům je vzdálen cca 3,5 km od historického centra města. V přízemí domu se nachází herna a cca 150 m od domu je supermarket. V historické části Zadaru jsou ulice dlážděné bílými kameny, okolo přístavu hradby, mnoho kostelů, muzeí a dalších památek. Do města je možné se dostat také autobusem, jehož zastávka je od apartmánů vzdálena asi 150 m a jede každých 15 min., nebo ze starého přístavu lodí. Cca 450 m od oblázkové pláže.

Vybavení

pronájem vybaveného apt./st. s kuchyň. koutem, SAT/TV, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkoviště před domem nebo ve dvoře pro 1 os. auto/apt. Možná přistýlka vyjma apt. č. 5A. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

2. patro: apt. č. 1A pro 4–5 os. – ložnice se 2 postelemi, denní místnost s postelí a gaučem pro 1 dosp. os. nebo 2 malé děti, kuchyň. kout, koupelna s WC, balkon, SAT/TV. Studio č. 2A pro 3 os. – místnost s manž. lůžkem a gaučem, kuchyň. kout, koupelna s WC, veliká terasa, SAT/TV. Apt. č. 3A pro 3–4 os. – ložnice se 2 postelemi, denní místnost s gaučem pro 1 dosp. os. nebo 2 malé děti, kuchyň. kout, koupelna s WC, balkon, SAT/TV. Studio č. 4A pro 2 os. – místnost s manž. lůžkem, kuchyň. kout, koupelna s WC, menší balkon, SAT/TV. 3. patro: apt. č. 5A pro 4–6 os. – ložnice s manželským lůžkem spojená přes chodbu, ložnice s manželským lůžkem, kuchyňský kout s gaučem až pro 2 os., koupelna s WC, menší balkon, SAT/TV.

Strava

bez stravy

Pro děti

tobogán na pláži, lunapark s kolotoči.

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži, půjčovna kol.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3,5 km
Nákupní možnosti: 150 m
Památky: 3,5 km

Počasí

Dalmácie severní

21°C Skoro jasno

×