800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY NEDO

již rezervován 22 x

Oblázková pláž s pozvolným vstupem cca 160 m na kraji Bašky Vody, nedaleko hotelu Gadja, ve slepé uličce na klidném místě se nachází rod. dům. Centrum cca 300 m a nejbližší obchod cca 150 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

oblázková pláž s pozvolným vstupem cca 160 m na kraji Bašky Vody, nedaleko hotelu Gadja, ve slepé uličce na klidném místě se nachází rod. dům. Centrum cca 300 m a nejbližší obchod cca 150 m. Letovisko Baška Voda je populární díky nádherným oblázkovým plážím, pěkné promenádě podél moře a večernímu životu.

Ubytování

v přízemí se nachází: apt. A pro 3os. s vlastním vchodem přes menší terásku, kuchyňka s jídelním stolem, koupelna se sprchou a WC, ložnice s manžel. lůžkem a postelí, TV, klimatizace, balkon. Apt. B pro 3os. s vlastním vchodem, stejný jako apt. pro 2–3 os., v ložnici místo přistýlky postel, větší kuchyň včetně trouby. Apt. C pro 4–5 os. s vlastním vchodem a prostornou terasou před apartmánem, vybavená kuchyně včetně trouby s jídelnou, AC, TV, 2ložnice s manžel. lůžkem, koupelna s WC a sprchou. 1:patro Apt. D pro 4–6 os. vybavená kuchyně jídelním koutem, AC, TV, 2ložnice s manžel. lůžkem, jedna s postelí s balkonem, koupelna s WC a vanou. 2lůžk. pokoj E, ložnice s manž. lůžkem, koupelna s WC, lednička, ventilátor, venkovní posezení na přístupové chodbě. 2lůžk. pokoj F – stejný jako E, ale s balkonem, otočený směrem na hory. Dvoulůžk. pokoj G – stejný jako F, balkon na mořskou stranu. V pok. je možnost umístit přistýlku a na patře je k dispozici společná minikuchyňka na přípravu kávy a jednoduchých pokrmů. 2.patro: studio H pro 2–4os. – pokoj s manžel. lůžkem a palandou, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, TV, venkovní posezení na přístupové chodbě. St. I pro 2–4os. – stejné jako H, ale s balkonem, otočený směrem na hory. St. J a K pro 2–4os. – stejné jako H, ale s balkonem otočeným na mořskou stranu.

Vybavení

pronájem jednotek s kuchyň. koutem, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1os. auta/jed., gril k dispozici.

Stravování

Typ stravy: bez stravy (za příplatek v restauraci v centru města) Snídaně: formou balíčku (balíček obdržíte předchozí den na večeři) Večeře: servírované menu se 3 chody (hl. jídlo, salát, polévka nebo dezert, 1 nápoj)

Služby za poplatek

pobyt domácích mazlíčků, v apt. klimatizace – 5 EUR/den – splatné v místě, (klimatizace ve studiích – zdarma).

Náš názor

Fantastická nabídka, skvělá cena, dům blízko pláže a na klidném místě. Předností a velkým lákadlem Bašky Vody je bohatá vegetace v čele s borovými lesy, které sahají až na místní pláže. Krásné je také panorama pohoří Biokovo. Bohatá zábava a noční život.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 150 m

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁNY IVANA

APARTMÁNY IVANA

Chorvatsko, Dalmácie střední, Baška Voda

Cena od: 443 Kč

Pro skupinu:

×