800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA DVORSKI

Hodnocení:
8,7
z 10 na základě 1 recenze
Udržovaný apartmánový dům v klidné čtvrti zarostlé borovým lesem se nachází nedaleko od moře a zároveň krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře vhodným i pro malé děti, centrum Baška Vody je vzdáleno cca 600 m. Přístup na pláž a do města je po schodech a do nejblíže restaurace je vzdálenost cca 200 m. Vedle pláže je vybudováno dětské hřiště s prolézačkami. Baška Voda patří nejoblíbenější cílům turistů nejen díky pěkným plážím, ale také bohatému kulturnímu životu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

udržovaný apartmánový dům v klidné čtvrti zarostlé borovým lesem se nachází nedaleko od moře a zároveň krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře vhodným i pro malé děti, centrum Baška Vody je vzdáleno cca 600 m. Přístup na pláž a do města je po schodech a do nejblíže restaurace je vzdálenost cca 200 m. Vedle pláže je vybudováno dětské hřiště s prolézačkami. Baška Voda patří nejoblíbenější cílům turistů nejen díky pěkným plážím, ale také bohatému kulturnímu životu.

Vybavení

pronájem vybavených st./apt. s kuchyň. koutem, spotřeba energií, vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt. ve dvoře nebo v blízkosti domu. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Všechny studia i apt. jsou moderně vybaveny SAT/TV, klimatizací, koupelnou se sprchou a WC, kuchyň. koutem s lednicí. Přízemí: apartmán č. 1 pro 3-5 os.: ložnice se 3 samostatnými postelemi, druhý pokoj se 2 samostatnými křesly na rozložení a kuchyň. kout, posezení venku. Apt. č. 2 pro 2 os. ložnice se 2 postelemi, oddělená minikuchyně, posezení před apt. St. č. 5 a 6 každé s vlastním vchodem pro 2-3 os. se nacházejí ze strany domu na 1. patře, č. 5 má balkon, manžel. lůžko a samostatnou postel a studio č. 6 má posezení na terase před studiem, manžel. lůžko a gauč na rozklápění. Na druhé straně 1. patra se nacházejí st. č. 3 a 4 každé s vlastním vchodem pro 2-3 os. St. č. 4 má manželské lůžko a postel a před st. je prostorná terasa s posezením, hned vedle přes terasu je vchod do st. č. 3 s manžel. lůžkem a postelí a balkonem. Na druhém patře se nachází podkrovní apt. pro 4 os. č. 7 s oddělenou kuchyňkou, ložnice s manželským lůžkem, koupelna, z ložnice se vchází do malého pokojíku se 2 oddělenými postelemi s východem na prostornou terasu s pohledem na moře.

Pláž

cca 80 m od nádherné oblázkové pláže s pozvolným vstupem pro děti

Náš názor

Fantastická poloha domu blízko nádherné pláže v klidném místě, kde můžete nerušeně spát a přesto nedaleko od centra města Baška Voda, které má spoustu vyžití pro mladé lidi.

Recenze

8,7
26. červenec 2011 / Kateřina Juroková

Příjemná dovolená

Krásná dovolená, jen vzdálenost od apartmánu k moři poněkud delší, než v popisu ubytování a okolí…

Celá recenze >

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁNY IVANA

APARTMÁNY IVANA

Chorvatsko, Dalmácie střední, Baška Voda

Cena od: 443 Kč

Pro skupinu:

APARTMÁNY RUŽA

APARTMÁNY RUŽA

Chorvatsko, Dalmácie střední, Baška Voda

Cena od: 996 Kč

Pro skupinu:

×