800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TRITON depandance - senior klub

  • Vzdálenost od pláže je 50 m
  • Vila se nachází v letovisku Drvenik

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vila v klidné části zátoky Gornja Vala letoviska Drvenik, v bezprostřední blízkosti moře a hotelu Antonija. Vila je obsazována jako dependance hotelu Antonija.

Vybavení

v hotelu - restaurace, WI-FI ZDARMA, bar, terasa, parkoviště, v blízkosti market.

Ubytování

klimatizované apartmány - typ 1/2+1 STUDIO - 2lůžkový pokoj s přistýlkou,1/3 STUDIO - 3lůžkový pokoj, typ 1/4 - dvě 2lůžkové ložnice, typ 1/4+1 s možností přistýlky, vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, SAT TV, balkon, WIFI ZDARMA.

Stravování

polopenze v hotelu ANTONIJA - snídaně formou bufetu a večeře výběr ze 3 menu, salátový bufet.

Pláž

oblázková, cca 50 m.

Sport

venkovní bazén (7x3 m x 1,2 m), whirlpool u bazénu, hotelová wellness zóna - sauna, masáže, whirlpool, půjčovna jízdních kol, vodní sporty.

Doplňující informace

ZDARMA - 1x využití masážního křesla/pobyt/dosp.os. a využití wellness 1 hod. (fitness, dýchání mořské vody a měření tlaku; ostatní služby za poplatek). Animační program NEPTUN KLUBU bude probíhat od 17.6. do 9.9. Pobytová taxa - cca 1 EUR/den/os. - platí se na místě.

Program

Pobyty doporučujeme všem, kteří se chtějí na Jadranu příjemně pobavit a současně udělat něco pro své zdraví. Účast na pobytech v Klubu českých seniorů není věkově omezena. PROGRAM KLUBU ČESKÝCH SENIORŮ: přednášky o zdraví, konzultace s lékařem/fyzioterapeutem, seznamka, výlety, pohybové aktivity, dechové cvičení, inhalace, měření tlaku, kulturní, taneční a filmové večery, „Ta naše písnička česká“, soutěže, šachy, karty, knihovna, možnost využití počítače s internetem.

×