800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUNCE

Hotel pavilónového typu se nachází v jižní části střediska. Od pláže ho dělí pouze přímořská promenáda. Hotel se skládá z centrální budovy a dvou depandancí. Příjemnou procházkou po promenádě dojdete za 10 min. do centra střediska. Od centra je vzdálen cca 250 m. Pláž je vzdálená cca 5 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Dlouhá a oblázková pláž s pozvolným vstupem je přímo u hotelu, oddělena pouze pobřežní promenádou. Na pláži – šlapadla a lehátka (za poplatek)..

Nástupní místa: Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem, Brno, České Budějovice, Děčín, Domažlice, Frýdek Místek, Horažďovice, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jičín, Jihlava, Kdyně, Kladno, Klatovy, Liberec, Litomyšl, Louny, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Příbram, Rokycany, Slaný, Svitavy, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žebrák.

Poloha

Hotel pavilonového typu se nachází v jižní části oblíbeného střediska Gradac. Od pláže ho dělí pouze přímořská promenáda, po které dojdete do centra střediska, které je vzdálené 250 m. Pláž je vzdálená cca 5 m.

Popis

Nově zrekonstruovaný hotel nabízí velice příjemné ubytování a kvalitní služby. Svou atmosférou je vhodný pro všechny věkové kategorie a nabízí prožití poklidné dovolené. Přímořská promenáda spojující hotel s centrem letoviska nabízí obchůdky a stánky se suvenýry, příjemné posezení v kavárničkách či restauracích přímo u pláže.

Strava

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře jsou výběr ze tří hlavních jídel, předkrmy, saláty a dezerty jsou formou bufetu. K večeři je jeden nápoj (víno, pivo, limonáda/minerálka) zdarma.

Ubytování

Pokoje, některé s balkonem, s vlastním sociálním zařízením jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT a nápojovou chladničkou. Možnost přistýlky formou rozkládacího gauče s možností ubytování dvou dospělých osob a dvou dětí do 12 let. Pokoje bez balkonu jsou rozlohově menší, ale nabízejí klidnější atmosféru a za letních horkých nocí chladnější prostředí.

Vybavení

Hotel se skládá z centrální budovy a dvou depandancí. Vstupní hala s recepcí, bar, elegantní restaurace s velkou terasou, bazén a dětský bazén se sladkou vodou, hotelové parkoviště (zdarma). Večer hraje na terase hotelu živá hudba.

×