800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MORNAR

Nedaleko od centra Igrane v mírném kopci, díky kterému se před Vámi otevře krásný výhled na okolní ostrovy. Nový rodinný domek s apartmány se nachází v malé slepé uličce a proto je ubytování ideální pro všechny, kteří hledají klid pro odpočinek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Menší rodinný domek umístěný v srdci původní vesničky zaručuje klidné prostředí bez hluku z provozu.

Poloha

nedaleko od centra Igrane, v mírném kopci, díky kterému se před vámi otevře krásný výhled na okolní ostrovy. Nový rodinný domek s apartmány se nachází v úzké slepé uličce, a proto je ubytování ideální pro všechny, kteří hledají klid pro odpočinek. Dvě ubytovací jednotky se nacházejí na stejném patře a lze je spojit do jednoho apartmánu, který je vhodný pro větší rodinu. Igrane patří k menším klidným letoviskům Makarské riviéry, má krásné oblázkové pláže vhodné i pro malé děti. Procházkou podél moře se dá dojít do letoviska Živogošče. V Igrane je supermarket, pošta a několik restaurací. Vzdálenost od Makarské je cca 18 km.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, klimatizace, SAT/TV, parkování na vyhrazeném místě.

Ubytování

1. patro - apt. pro 2-4 osoby - klimatizovaná obytná místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna s WC a sprchou, na balkon se vychází z obývací místnosti - balkon s částečným výhledem na moře, st. pro 2 osoby - místnost s manželskou postelí, kuchyňský koutek, klimatizace, koupelna s WC a sprchou, bez balkonu. Přízemí: apt. pro 2-6 os. - ložnice s manželským lůžkem, 2 postele a rozkl. gauč pro 1 dosp. osobu nebo 2 děti, kuchyňský kout na terase, koupelna se sprchou a WC, prostorná uzavřená zastřešená terasa.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

klimatizace 5 EUR/den, splatné v místě.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 18 km
×