800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY VLADO

Letovisko Igrane doporučujeme klientům, kteří hledají klidnější dovolenou s koupáním na nádherných plážích s křišťálově čístou vodou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

udržovaný apartmánový dům Vlado se nachází v mírném svahu v blízkosti apartmánů Pero a Srečko vzdálený od centra a obchodů cca 450m na místě směrem na osadu Živogošče v zóně zastavěné rodinnými domky.

Ubytování

st. pro 2 os. se nachází ve vyvýšeném přízemí vybavené manžel. lůžkem, kuchyň. koutem, koupelnou s WC, malou terasou. Apt. pro 4–5 os. – 1. patro, ložnice s 2lůžkem a postelí má balkon s pohledem na moře, obytná místnost s gaučem pro 2 os., kuchyň. a jídelní kout, balkon s bočním výhledem na moře, koupelna s WC. Apt. pro 6–7 os. na 2. patře je zajímavě archit. řešen, z prostorné a vybavené kuchyně je vchod do ložnice s manžel. lůžkem a vlastní koupelnou, další vchod do 2 propojených ložnic, z nichž každá má svůj balkon a společnou koupelnu. První ložnice má rozkl. gauč pro 2 dosp. os., TV a druhá ložnice má manžel. lůžko a rozkl. křeslo. Z kuchyně také vede vchod na prostornou střešní terasu s nádherným výhledem na moře, posezením a grilem. Toto řešení umožňuje rozdělit apartmány na pokoje se společným užíváním kuchyně a střešní terasy.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody, el. energie, závěrečný úklid, povlečení, parkování pro 1 os. auto/apt., gril k dispozici na vyžádání.

Stravování

bez stravy, za příplatek možnost snídaní a večeří v restauraci Rusolica pod hotelem Punta vzdálené cca 15 min. chůze

Pláž

cca 60m od přírodní oblázkové pláže

Náš názor

Letovisko Igrane doporučujeme klientům, kteří hledají klidnější dovolenou s koupáním na nádherných plážích s křišťálově čístou vodou.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×