800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyIVANOVIČ - apartmány

Apartmány Ivanović se nacházejí v Kaštelu Stafilič – Resnik, cca 6 km od města Trogir. Tento uzavřený objekt leží v těšné blízkosti moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Apartmány a bungalovy se nacházejí v Kaštelu Stafilič - Resnik, cca 4 km od města Trogir. Tento uzavřený objekt leží v těšné blízkosti moře. Objekt se skládá ze 2 zděných budov a 6 bungalovů.
V zahradě je k dispozici gril. Hosté mají k dispozici venkovní terasu přímo nad mořem. Prodávají se zde domácí nápoje za solidní ceny a zmrzlina. Objekt má vlastní soukromou pláž se sprchou a jde se na ní po několika schůdcích. Pláže jsou oblázkové s betonovými platy na slunění (v moři je písek). Vhodné pro rodiny s dětmi. Možné je i večerní koupání - pláž je večer osvětlená. Parkování je uvnitř uzavřeného areálu. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, volejbalové hřiště, hřiště pro malou kopanou, možnost zapůjčení loďky. Ceny bungalovů - viz další nabídka zájezdů.

Ubytování

Všechny apartmány a bungalovy jsou kompletně vybaveny, mají kuchyňský kout, SAT/TV, sociální zařízení, klimatizaci, WI-FI.

Strava

Vlastní.
Po dohodě s majiteli je možné si na místě přikoupit snídani za 4 EUR/osobu, večeři za 10 EUR/osobu.

Poloha

Do 50 m od moře.

Vybavení

Terasa, sprchy na pláži, grill společný s ostaními, stánek se zmrzlinou, parkování, osvětlená pláž.

Sport a zábava

Stolní tenis, hřiště na volejbal, malá kopaná, půjčovna lodiček.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
×