800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RESNIK - pavilony

Turistické středisko Resnik se nachází v západní části Kaštelanské riviéry, asi 6 km od Trogiru. Komplex je rozsáhlý, příjemný, celý obklopen zelení.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Nachází se v západní části Kaštelanské riviéry, asi 6 km od Trogiru. Komplex je rozsáhlý, příjemný, celý obklopen zelení. Autobusová zastávka je vzdálená cca 200 m. Autobus jezdí směr Trogir nebo směr Split, a to zhruba každých 30 minut.
Ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Ubytování

Ubytování zde najdeme v pavilonech a ve zděných bungalovech. Rekonstruované pokoje v pavilonu č.5 jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností jedné přistýlky, mají balkon, sociální zařízení, SAT/TV, telefon. Možnost klimatizace je (na předchozí vyžádání) za příplatek v pokojích v pavilonech a v bungalovech typu suite. Všechny společné prostory jsou klimatizovány (recepce, restaurace).

Vybavení

Hosté mají k dispozici aperitiv bar, gril bar, terasu, tavernu, obchod, parkoviště, WI-FI na recepci a v restauraci.

Stravování

All inclusive.
Služby all inclusive začínají v den nástupu od 14.00 hod. a končí v den odjezdu v 10.00 hod. - viz.ceníková tabulka.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží 5 tenisových dvorců, travnaté fotbalové hřiště, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, stolní tenis (další viz.ceník). Animace pro děti a dospělé.

Pláž

Pláže jsou částečně betonové, částečně oblázkové s hrubým pískem (jemný štěrk) s pozvolným vstupem, vzdálené cca 50 m od střediska. Ve vodě jsou kamínky a písek jemnější.

Poloha

Do 50 m od moře.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km