800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RESNIK TURISTICKÉ STŘEDISKO - pavilony

  • Ubytování se nachází přímo u pláže
  • V blízkosti naleznete autobusovou stanici

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a Popis

Nachází se v západní části Kaštelanské riviéry, asi 6 km od Trogiru. Komplex je rozsáhlý, příjemný, celý obklopen zelení. Ubytování zde najdeme v pavilonech a ve zděných bungalovech.Autobusová zastávka je vzdálená cca 200 m. Autobus jezdí směr Trogir nebo směr Split, a to zhruba každých 30 minut.

Ubytování

Rekonstruované pokoje v pavilonu č.5 jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností jedné přistýlky, mají balkon, sociální zařízení, SAT/TV, telefon. Možnost klimatizace je (na předchozí vyžádání) za příplatek v pokojích v pavilonech a v bungalovech typu suite.

Vybavení hotelu

Možnost klimatizace je (na předchozí vyžádání) za příplatek v pokojích v pavilonech a v bungalovech typu suite. Všechny společné prostory jsou klimatizovány (recepce, restaurace). Hosté mají k dispozici aperitiv bar, gril bar, terasu, tavernu, obchod, parkoviště, WI-FI na recepci a v restauraci.

Pláž

Pláže jsou částečně betonové, částečně oblázkové s hrubým pískem (jemný štěrk) s pozvolným vstupem, vzdálené cca 50 m od střediska. Ve vodě jsou kamínky a písek jemnější.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží 5 tenisových dvorců, travnaté fotbalové hřiště, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, stolní tenis. Animace pro děti a dospělé.

Strava

All inclusive.

×