800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY LEO - MARIN

Makarska je ideálním místem pro každého, kdo hledá zábavu. Nespočet kavárniček, restaurací vám umožní vychutnat si pohled nejen na moře, ale i na impozantní pohoří Biokovo a je skvělým výchozím bodem pro řadu výletů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nejpopulárnější letovisko Makarské riviéry na úpatí pohoří Biokovo nabízí každý den bohatý denní i večerní program pro turisty. Nádherná oblázková pláž lemovaná borovicemi nabízí příjemný chládek v horkých letních měsících. Nové apartmány se nacházejí v menší uličce nad hotelem Riviera a na pláž se bezpečně dostanete podchodem pro pěší a podél hotelu, vzdálenost od centra je cca 800m.

Ubytování

V 1. patře 2 studia pro 2 os. každé s vlastním vchodem. První má ložnici s manžel. lůžkem, klimatizaci, TV, kuchyň. kout na balkoně, koupelnu s WC. Druhé studio je vybaveno manžel. lůžkem, kuchyň. koutem, TV, klimatizací, koupelnou s WC, dlouhým balkonem, který je společný pro obě studia a má výhled na hory. 2. patro: apt. pro až 5 os. – ložnice s 2lůžkem, druhá ložnice s 2lůžkem a postelí, prosklená veranda s kuchyň. koutem a výhledem na hory, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC. 3. patro: apt. pro 5 os. – ložnice s 2lůžkem a vlastní koupelnou s WC, druhá ložnice s 2 lůžkem a postelí a vlastní koupelnou s WC, prosklená veranda s kuchyň. koutem a výhledem na hory, SAT/TV a klimatizace. Apt. pro 5 os. – ložnice s manžel. lůžkem a koupelnou s WC, prostorná obytná místnost s postelí a rozkl. gaučem pro 2 dosp. os., kuchyň. a jídelní kout, SAT/TV, klimatizace, dlouhý balkon s výhledem na moře.

Vybavení

Pronájem st./apt. s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, parkování pro 1 os. auto/apt. u domu nebo cca 50m od domu.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Cca 360m od přírodní oblázkové pláže.

Náš názor

Makarska je ideálním místem pro každého, kdo hledá zábavu. Nespočet kavárniček, restaurací vám umožní vychutnat si pohled nejen na moře, ale i na impozantní pohoří Biokovo a je skvělým výchozím bodem pro řadu výletů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×