800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY V SOUKROMÍ NO-NAME (OMIŠKA ROGOZNICA)

Omiš je charakteristické dalmatské historické město se známým a příjemným prostředím Dalmácie a Mediteránu. V oblasti riviéry Omiška-Rogoznica nabízíme ubytování v těchto místech Pisak, Marušiči, Mimice, Mediči, Lokva, Čelina, Staniči.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Např : OMIŠ je charakteristické dalmatské historické město se známým a příjemným prostředím Dalmácie a Mediteránu. Bouřlivá historie obdarovala město, ležící na ústí řeky Cetiny do moře, drahocennými kulturními památkami, které jsou ukryty v římských památnících, pirátských pevnostech a přírodní kráse kaňonu řeky Cetiny. Pro Omiš je charakteristická písečná pláž, která je jedinečná v této části Mediteranu.
Celé město a oblast od Nemiry, Brzetu do Prika je plná překrásných vil a privátů vhodných pro odpočinek a pobyt
. LOKVA se rozkládá na svazích omického Dináru. Jedinečné oblázkové pláže (Žicova Riva, Artina, Plani Rat, Ruskamen) jako i malé a útulné zátoky zařazují Lokvu na speciální místo na tomto území. Stará vesnice s farním kostelem nabízí nádherný pohled na dalmatské ostrovy.
RUSKAMEN je ideální místo pro vodní sporty.
PISAK je perla omické riviery. Malé rybářské město umístěné v místě, kde se spojuje omišský Dinár s pohořím Biokovo. Impresivní okolí ostrých stěn, které se při sestupu do moře stávají mírnými a krásnými oblázkovými plážemi, dají kouzlo a krásu tomuto místu, především v zátoce Vruja.
Všechny apartmány „No name“ jsou vzdáleny od 100 do 500 m od moře. Pláže jsou oblázkové v celé oblasti omišské Rogoznice a vmístě Omiš a Duće je pláž písečná. V blízkosti je restaurace, kavárna, obchod.
Všechny apartmány mají ložnici (e), kuchyň s denní místností, sociální zařízení, balkon nebo terasu. Apartmány typu studia nemají oddělenou ložnici. Na vyžádání je možný apartmán s klimatizací - klima se platí na místě majiteli. Rovněž apartmán s WI-FI je na vyžádání, WI-FI je zdarma.

Poloha

Do 500 m od moře.

Stravování

Vlastní.

Podobné hotely v této lokalitě

VILA ZOVKO

VILA ZOVKO

Chorvatsko, Dalmácie střední, Omiš

Cena od: 767 Kč

Pro skupinu:

VILA PERKUŠIĆ

VILA PERKUŠIĆ

Chorvatsko, Dalmácie střední, Omiš

Cena od: 767 Kč

Pro skupinu:

×