800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY VESNA

Apartmánový dům Vesna se nachází v těsné blízkosti apartmánů Denis na vyvýšené terase, díky níž je téměř ze všech apartmánů krásný výhled na moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmánový dům Vesna se nachází v těsné blízkosti apartmánů Denis na vyvýšené terase, díky níž je téměř ze všech apartmánů krásný výhled na moře.

Vybavení

pronájem vybavených apt. včetně kuchyňky a spotřeby energií, krytá stinná terasa s možností posezení, gril, společenská místnost, parkování je přímo u domu nabo na parkovišti pod domem. U apartmánů Vesna není standardním vybavením povlečení. Na místě je možné si ho pronajmout za 10,- EUR/sada pro 1 osobu nebo si přivést své vlastní. Závěrečný úklid apartmánu provádí klient sám nebo si ho může za 20,- EUR objednat.

Služby za poplatek

domácí mazlíček, povlečení 10,- EUR/sada pro 1 os., závěrečný úklid apartmánu 20,- EUR.

Ubytování

Studio pro 2 osoby - jednopokojový apartmán s manželským lůžkem, kuchyňský koutek s chladničkou, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon s posezením a přímým výhledem na moře. Studio pro 3 osoby - jednopokojový apartmán s manželským lůžkem a dalším klasickým lůžkem pro 3. osobu, kuchyňský koutek s chladničkou, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon s posezením a přímým výhledem na moře. Apartmán A2+2 pro 4 osoby - menší dvoupokojový apartmán se skládá z ložnice se 2 samostatnými lůžky a je zde i vchod do koupelny a WC a do další obývací místnosti, kde je rozkládací pohovka až pro 2 osoby (vhodné pro děti), vybavená kuchyňka s ledničkou, jídlení stůl a vchod na balkon. Balkon je boční s částečným výhledem na moře. Pokoj P2 - pokoj hotelového typu pro 2 osoby má manželské lůžko, koupelnu s sprchou a WC. Pokoj nemá kuchyňku a balkon. Pro klienty ubytované v pokoji je v přízemí domu vedle společenské místnosti k dispozici vybavená kuchyňka s chladničkou. Tento pokoj lze kombinovat s některým z apartmánů na stejném patře. Střešní apartmán pro 7 osob - nadstandardní apartmán zabírá celé 3. patro domu a má rozlohu přes 100 m2. Skládá se ze 3 oddělených ložnic (2x pro 2 osoby, 1x pro 3 osoby), obývacího pokoje s vybavenou kuchyňkou, jídelního stolu, koupelny se sprchou a WC. Jeden z pokojů pro 2 osoby má navíc další vlastní koupelnu se sprchou, WC a chladničku s kuchyňkou. Hlavní předností apartmánu je neuvěřitelně prostorná krytá terasa s nádherným výhledem na moře a protější ostrov Brač. Na terase je možnost posezení. Od obývacího pokoje je terasa oddělena prosklenou odsouvací stěnou.

Pláž

krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je necelých 100 m od domu.

Náš názor

Nádherná oblázková pláž, klidnější letovisko jako skvělý výchozí bod pro výlety v okolí např. do Omiš, na Radmanovy mlýnice, do Splitu, na Brač.

Strava

Snídaně:servírovaná rozšířené kontinentální
Večeře:servírované o 3 chodech, výběr min. ze 2 hlavních jídel

Podobné hotely v této lokalitě

VILA ZOVKO

VILA ZOVKO

Chorvatsko, Dalmácie střední, Omiš

Cena od: 767 Kč

Pro skupinu:

VILA PERKUŠIĆ

VILA PERKUŠIĆ

Chorvatsko, Dalmácie střední, Omiš

Cena od: 767 Kč

Pro skupinu:

×