800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY VUKOVIĆ DAVOR

Dům Vukovič Davor - dvě vily vedle sebe, patřící stejnému majiteli. Nacházejí se v místě Duće, pod magistrálou, přímo u písčité pláže, není tedy potřeba přecházet silnici, jak je tomu v Duće obvyklé.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Dům Vukovič Davor - dvě vily za sebou, patřící stejnému majiteli. Nacházejí se v destinaci Duće, pod magistrálou, přímo u písčité pláže, není tedy potřeba přecházet silnici, jak je tomu v Duće obvyklé.
Jedinečná poloha přímo u moře a písečná pláž jsou velikou výhodou této vily! Doporučení CK.

Ubytování

Nabízíme zde čtyři apartmány:
Apartmán 1/2+1 má velikost 29m2, jednu dvoulůžkovou ložnici (manželská postel), denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 3. osobu, koupelnu, balkon s pohledem na moře. Nachází se v domě který je v 1. řadě od moře a v 1. patře.
Apartmán 1/4 má velikost 45m2, jednu dvoulůžkovou ložnici (manželská postel), denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelnu, balkon s pohledem na moře. Nachází se v domě který je v 1. řadě od moře a v 1. patře.
Apartmán 1/4+2 má velikost 62m2, dvě dvoulůžkové ložnice (manželská postel), denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelnu, terasu s pohledem na moře. Nachází se v domě který je v 2. řadě od moře a v přízemí.
Apartmán 1/6 má velikost 70 m2, nachází se v 2. patře a skládá se ze dvou dvoulůžkových ložnic a obývacího pokoje, který se dá uzavřít dveřmi a slouží jako klasická dvoulůžková ložnice. Dále má kuchyň, 2 koupelny a balkon s pohledem na moře. Nachází se v domě který je v 1. řadě od moře.
Apartmány jsou vybaveny SAT/TV, mají parkovací místa a klimatizace je za příplatek.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Do 50 m od moře.