800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA MANDALINIČ

Překrásné pláže, koupání v křišťálově čistém moři tvoří spolu s příjemným ubytováním nedaleko pláže ideální místo pro klidnou a rodinnou dovolenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Překrásné pláže a koupání v křišťálově čistém moři tvoří spolu s příjemným ubytováním nedaleko pláže ideální místo pro klidnou a rodinnou dovolenou.

Pláž

Oblázková pláž s průzračným mořem a s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 250 m od vily a je vhodná i pro děti.


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Beroun, Brno, České Budějovice, Domažlice, Frýdek Místek, Horažďovice, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Louny, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Příbram, Rokycany, Svitavy, Tábor, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žebrák.

Poloha

Vila se nachází na začátku malebné vesničky Nemira, která je vzdálená od Omiše pouhé 3 km a 30 km od Makarské, pláž je vzdálená cca 250 m.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze nebo večeří, které se podávají v restauraci vzdálené 10 m. Snídaně jsou servírované, večeře jsou servírované s výběrem ze tří menu.

Ubytování

Všechny apartmány s balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny kuchyňským koutem a chladničkou, TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), ložním prádlem a ručníky. Apartmán A2+1 – jedna ložnice, malá kuchyňka, dva balkony se zahradním nábytkem. Možnost přistýlky v ložnici. Apartmán A4 – dvě ložnice, malá kuchyňka, prostorný balkon se zahradním nábytkem. Apartmány situované na jih jsou vybaveny klimatizaci za poplatek (v případě využívání je platba 5 EUR/den na místě). Možnost parkování u vily (zdarma).

Podobné hotely v této lokalitě

VILA ZOVKO

VILA ZOVKO

Chorvatsko, Dalmácie střední, Omiš

Cena od: 767 Kč

Pro skupinu:

VILA PERKUŠIĆ

VILA PERKUŠIĆ

Chorvatsko, Dalmácie střední, Omiš

Cena od: 767 Kč

Pro skupinu: