800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MIRAN VILLE

  • Oblázkovo-kamenitá pláž je vzdálená cca 50 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Miran a Ville Miran se nacházejí v malé zátoce, obklopeny olivovníky a borovým hájem, cca 1 km od centra města Pirovac a cca 12 km od města Vodice. Městečko Pirovac spojuje s hotelem pobřežní promenáda.

Ubytování

Vily jsou jednotlivé apartmánové domky, zasazené s vkusem do přírodního prostředí. Mají rozlohu 48 m2, dvě ložnice, kuchyňský kout s denní místností, sociální zařízení, balkon nebo lodžii, SAT/TV, telefon.

Vybavení

Hostům je k dispozici hotelová restaurace, restaurace á la carte, terasa, aperitiv bar, snack bar na pláži, dětské hřiště na pláži. Hotel Miran má venkovní bazén s mořskou vodou. WI-FI připojení k internetu pouze v hotelu Miran (lobby prostor, restaurace, plážový bar) - ZDARMA !

Stravování

Vlastní. Možnost připlacení stravy - polopenze.

Pláž

Pláže jsou oblázkovo-kamenité, přírodní, včetně betonových plat na slunění, vzdálené cca 30m od hotelu Miran. Pláže mají pozvolný vstup do moře - vhodné pro děti. K dispozici jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, volejbalové hřiště, stolní tenis, nabídka vodních sportů a půjčovna jízdních kol - cca 200 m od hotelu. Pořádají se zde výlety do NP Krka, NP Kornati, NP Paklenica, NP Plitvička jezera, do měst: Šibenik, Split, Zadar a další. V blízkosti hotelu se nachází Vranské jezero, kde je cyklistická stezka dlouhá 55 km.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL MIRAN

HOTEL MIRAN

Chorvatsko, Dalmácie střední, Pirovac

Cena od: 784 Kč

Pro skupinu:

HOTEL VILY MIRAN

HOTEL VILY MIRAN

Chorvatsko, Dalmácie střední, Pirovac

Cena od: 490 Kč

Pro skupinu:

×