800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY PODGORA

Udržovaný domek se nachází přímo v centru města Podgora pouhých 50 m od pláže schovaný v menší uličce nedaleko od pošty a promenády lemované palmami. V blízkosti je samoobsluha, lékař, banka a pekárna. Díky umístění na klidném místě si zde odpočinete a zrelaxovat se můžete i u grilování na terase.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

udržovaný domek se nachází přímo v centru města Podgora pouhých 50 m od pláže schovaný v menší uličce nedaleko od pošty a promenády lemované palmami. V blízkosti je samoobsluha, lékař, banka a pekárna. Díky umístění na klidném místě si zde odpočinete a zrelaxovat se můžete i u grilování na terase.

Vybavení

pronájem vybavených apartmánů se zařízeným kuchyň. koutem, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt., gril k dispozici. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

přízemí: st. pro 2–4 os. - místnost s vlastním vchodem s manžel. lůžkem, gaučem na rozklopení až pro 2 os. (doporuč. 2 děti), vybavený kuchyň. kout, SAT/TV, koupelna s WC/sprcha, terasa s posezením před apt. 2. patro: apt. pro 2–4 os. – ložnice s manžel. lůžkem a denní místnost s gaučem na rozklopení pro 2 os. (doporučujeme 2 děti), vybavený kuchyň. kout, SAT/TV, koupelna s WC/sprchou, balkon, klimatizace.

Pláž

cca 50 m od oblázkové pláže

Náš názor

Vynikající poměr mezi cenou a kvalitou, velmi příjemné prostředí v apartmánech a blízká vzdálenost na pláž.

Strava

Snídaně:servírované kontinentální
Večeře:servírované menu o 4 chodech (polévka, hl. jídlo, salát a dezert), výběr domluvou/anketou

×