800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ŠIMUN

Rozhodli jste se cestovat s partou přátel? Pak si nemůžete vybrat lépe, veliké apartmány vám nabízejí dostatek prostoru a pohodlí ke strávení příjemné dovolené. Podgora je vynikající výchozí bod pro podnikání výletů do okolí - např. na Biokovo, Makarska, Split, Brač, Hvar.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

rodinný dům se nachází v centru Podgory ve svahu, z jeho balkonů se nabízí krásný výhled na moře. Od moře je vzdálen cca 80 m cestou po schodech.

Vybavení

pronájem apt. s kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, SAT/TV, AC, závěrečný úklid, parkování u domu nebo na rivě (cca 80 m) max. pro 1 os. auta/apt., gril.

Služby za poplatek

domácí zvířata.

Ubytování

1. patro: apt. pro max. 8 os. – 2 ložnice s manžel. lůžkem a přistýlkou, veliký obývací pokoj s rozkl. gaučem pro 2 os., SAT/TV, kuchyně, koupelna/WC, AC, 2 balk. s výhledem na moře. 2. patro: apt. max. pro 9 os. – 2 ložnice s manžel. lůžkem a přistýlkou, veliký obývací pokoj s 2 rozkl. gauči pro 2 os., SAT/TV, kuchyně s troubou, koupelna/WC, AC, 2 balk. s výhledem na moře.

Pláž

cca 230 m od oblázkové pláže

Náš názor

Rozhodli jste se cestovat s partou přátel? Pak si nemůžete vybrat lépe, veliké apartmány vám nabízejí dostatek prostoru a pohodlí ke strávení příjemné dovolené. Podgora je vynikající výchozí bod pro podnikání výletů do okolí – např. na Biokovo, Makarska, Split, Brač, Hvar.

Strava

Snídaně:servírované kontinentální
Večeře:servírované menu o 4 chodech (polévka, hl. jídlo, salát a dezert), výběr domluvou/anketou

×