800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA SNJEŽANKA

Pohodlné a prostorné ubytování s fantastickým pohledem na moře, krásná oblázková pláž, široké možnosti výletů po střední Dalmlácii.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

přímo u moře v klidné části Podgory zvané Porat se nachází villa Snježanka nedaleko od nádherné oblázkové pláže Pliševac. Každý apartmán se nachází v jednom patře a nabízí tak soukromí. Od centra je dům vzdálen cca 300m, od nejbližšího obchodu cca 80m.

Ubytování

1. patro: apt. pro 4 os. – ložnice s manžel. lůžkem s vlastní malou terasou, SAT/TV, kuchyň. kout s troubou, klimatizace, obytná místnost s gaučem na rozkl. pro 2 dosp. os., koupelna s WC, veliká prostorná terasa s pohledem na moře. 2. patro: apt. pro 4 os. – stejný jako apt. v 1. patře, bez klimatizace a s jedním balkonem s výhledem na moře. 3. patro: apt. pro 4–6 os. – 2 ložnice s manžel. lůžkem a 2 postelemi a obytná místnost s kuchyň. koutem s troubou a gaučem pro 2 dosp. os., balkon s výhledem na moře, koupelna s WC. 4. patro: apt. pro 4–6 os. – stejný jako v 3. patře s rozdílem, že v jedné z ložnic je palanda, navíc vybavený klimatizací.

Vybavení

pronájem apt. s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, SAT/TV, povlečení, parkování pro 1 os. auto/apt. na nábřeží.

Stravování

bez stravy, za příplatek možnost snídaní a večeří v restauraci Centar vzdálené cca 220m

Pláž

cca 120m od oblázkové pláže

Náš názor

Pohodlné a prostorné ubytování s fantastickým pohledem na moře, krásná oblázková pláž, široké možnosti výletů po střední Dalmlácii.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×