800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY SANDRA

Apartmány v klidném prostředí jsou vzdáleny 180m od moře a apartmánů Filip. Proto je tato ubytovací kapacita vhodná i pro skupinku přátel, kteří tímto získají své soukromí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmány v klidném prostředí jsou vzdáleny 180m od moře a apartmánů Filip. Proto je tato ubytovací kapacita vhodná i pro skupinku přátel, kteří tímto získají své soukromí. Přímo u apartmánů je možnost parkování a klienti mohou rovněž využívat gril s kompletním vybavením. Střídání turnusů: střídací den je sobota, nástup do apartmánů je možný vždy po 15.00 hodině a opuštění apartmánů je nutné do 9.00 hod., přičemž klientům, kteří končí pobyt a odjíždějí ve večerních hodinách, je umožněno osprchování u venkovní sprchy.

Ubytování

A3 - 3 lůžkový apartmán má jeden pokoj a vybavenou kuchyňku, soc. zařízení. A4 – 4 lůžkový apartmán má dva pokoje a kuchyňku, soc. zařízení. Klienti si zajišťují vlastní ručníky. V průběhu pobytu si klienti zajišťují sami úklid včetně vynášení odpadků.

Stravování

Je vlastní, k tomuto účelu jsou dobře vybaveny kuchyňky ve všech apartmánech. K apartmánům každé dopoledne přijíždí malá pojízdná prodejna s nabídkou pečiva a mléka. U apartmánů jsou k dispozici dvě kola, která klienti mohou zdarma využívat pro cestu do Rogoznice na nákupy, klienti využívají tato kola hlavně pro ranní nákupy na tržnici. V Rogoznici je několik prodejen s potravinami.

Pláž

Vzdálenost 180 m od moře.

Sport a zábava

Fakultativní výlety: V rámci pobytu je možno využít nabídky místních turistických center. V nabídce je především: Výlet lodí na Krka - celodenní výlet z Rogoznice, příp. Primoštenu do národního parku Krka, který připomíná malá Plitvická jezera. Výlet lodí na Kornati - celodenní výlet do národního parku Kornati. Bližší informace získáte v informačních centrech případně od pracovníků těchto center, kteří osobně navštěvují pláže s touto nabídkou.

×